Bioderma Pigmentbio Ürünleri

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

BIODERMA Pigmentbio ÜRÜNLERİ

Bioderma Pigmentbio Ürünleri, leke problemi yaşayan ciltlerin kullanımı için geliştirilmiştir. Seri, çeşitli sebeplerle oluşmuş olan cilt lekelerinin görünümünü hafifletmeye, lekelerinden arınmış, sağlıklı bir cilt görünümü kazandırmaya yardımcı olur.

Cildimiz yapısı gereği oldukça hassas bir yapıya sahiptir. Güneş ışınları, sivilce problemleri, cilt tipine, yapısına uygun olmadığı halde kullanılan bir ürün ve ya yanlış bir uygulama, ciltte meydana gelen birçok şey bize cilt lekesi olarak geri dönebilir. Cilt lekeleri çeşitli büyüklükte, açık ya da koyu renkte olabilir. Ciltte oluşan lekeler sağlık açısından bir sorun teşkil etmese de dış görünüşümüzü etkileyebilir, estetik anlamda rahatsızlık verebilir.

Bioderma Pigmentbio Ürünlerine ait ürünler cildi oluşmuş olan lekelerden arındırmaya, daha aydınlık, canlı bir cilt görünümü oluşturmaya yardımcı olur. Cildi pürüzsüzleştirmeye, leke görünümünü hafifletip cildi aydınlatmaya yardımcı olan seri, ciltte yeni leke oluşumunun önüne geçilmesini destekler. White Objective serisi, ciltteki ton farklarını azaltmaya, cilt tonunu eşitlemeye, daha duru ve aydınlık bir cilt görünümü oluşturmaya yardım eder.

Bioderma Pigmentbio Ürünleri Bioderma laboratuarlarında, Bioderma dermatologları tarafından geliştirilmiş ürünlerden oluşmaktadır. Cilt hassasiyeti göz önünde bulundurularak geliştirilmiş olan ürünleri cildinizde güvenle kullanabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim