Filtreleme kriteri
Markalar
Daha Fazla less
Fiyat
Boyut
Filtrele

Turuncukasa Blog

Kurban Bayramı fırsatlarını kaçırma

Kurban Bayramı fırsatlarını kaçırma

Yaz kampanyası ile güneş kremlerindeki fırsatı kaçırma

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Bioderma Sensibio Ürünleri

  BİODERMA SENSİBİO ÜRÜNLERİ

  Bioderma Sensibio Ürünleri, hassas ciltlerin kullanımına özel geliştirilmiş bir seridir. Cildin hassasiyetine uygun olarak geliştirilmiş olan seri, hassasiyeti hafifletmeye, hassasiyete bağlı oluşan problemleri gidermeye, cildin daha sağlıklı bir yapıya kavuşmasını sağlamaya yardımcı olur.

  Hassas ciltler çevresel faktörlere karşı diğer cilt tiplerine göre daha fazla tepki gösterirler. Çok kolay tahriş olabilir, kızarabilir, pullanabilir, şiddetli kaşınma ve yanma sorunları yaşayabilirler. Cilt kolayca nemini kaybedebilir ve kuruyup; hassaslaşarak gerginlik hissine neden olabilir. Bu nedenle hassas ciltlerde kullanılan ürünler oldukça önemlidir. Kullanılan ürünler dikkatli seçilmediği, cilde uygun ürünler tercih edilmediği takdirde ciltte yanma, kaşıntı, kızarıklık gibi çeşitli sorunlar yaşanabilir.

  Kullanılan ürünlerin dikkatli seçilmesinin yanında dikkat edilecek diğer husus cilt bakımıdır. Bütün cilt tiplerinde olduğu gibi hassas ciltlerin de temizliğinin ihmal edilmemesi, bakımının aksatılmaması oldukça önemlidir. Cildin hassasiyetine uygun ürünlerle, cildin hassasiyetine uygun şekilde cilt bakımı yapılmalıdır. Bu sayede cilt hassasiyetinin hafifletilmesi sağlanabilir; cildin tahriş olmasının, kızarıklık ve yanma hislerinin oluşmasının önüne geçilebilir.

  Bioderma Sensibio Ürünleri, hassas, kızarıklık, tahriş ve kaşıntı gibi problemler yaşayan cilt tipleri için geliştirilmiş bir seridir. Cildin hassasiyeti göz önünde bulundurularak geliştirilmiş olan seriyi cildinizde güvenle kullanabilirsiniz. Bioderma Sensibio Ürünleri size ve hassas cildinize iyi gelecek.

  Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
  whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim