Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Biomed

Biomed, saç bakımınız için tasarlanmıştır. Saçlarınızda yaşadığınız sorunlarınıza çözüm sağlamaya, daha parlak, canlı, yumuşak ve hacimli saçlara sahip olabilmeniz için yardımcı olur.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Biomed Ürünleri

Biomed ürünleri profesyonellerin kullandığı bir İtalyan markasıdır. Saçınızın tipine göre seçebileceğiniz şampuan ve saç bakım ürünleri ile saçla ilgili sorunlarınız çözümler bulabilirsiniz.

Biomed ürünlerini tasarlayan SOCO bilim adamlarının çalışmaları ile Biomed Hairtherapy serisini keşfetti.

Dermatolojik testlerden geçirilerek tasarlanan ürün, bitkisel özler içermektedir. İçeriğinde bulunan bitkiler Kuzey İtalya'da kimyasallar kullanılmadan özenle üretilmişlerdir.

Biomed Hairtheraphy Anti Hair Loss Şampuan 250 ml,Şakayık ekstresi, şerbetçi otu gibi bitkisel kökenli etken maddelerle formüle edilmiş saç dökülmesi sorununa karşı şampuandır.

Saç tellerini ve saçlı deriyi beslemeye ve derinin hücrelerine daha fazla oksijen gitmesine yardımcı olarak saçların köklerinde uyarılmaya yardımcı olur. Ürün, saç folikülü üzerinde etkilidir.

Her insan gür, sağlıklı, canlı ve parlak saçlara sahip olmak ister ama maalesef bu her zaman mümkün olmaz.

Biomed Ürünleri ve Fiyatları

Saçlar pek çok iç ve dış etkene bağlı olarak uyuma moduna geçebilir. Kullandığınız pek çok zararlı kozmetikler, sık uygulanan boya, perma, röfle, fön gibi işlemler, dengesiz beslenme, kullandığınız bazı ilaçlar, hormonal değişimler, stres gibi etkiler saçlarda dökülmelere neden olabilir. Uyuyan saçlar, tekrar canlanmadığında kolayca koparak ve kökten dökülmeye başlar. Bu nedenle uyandırılmaları, canlandırılmaları son derece önemlidir.

Biomed şampuan saçların köklerine ve saçlı deriye daha fazla oksijen gitmesine yardımcı olarak uyuyan saçlara yeniden canlılık kazandırmaya yardımcı olur. Saç telleri de daha sağlıklı ve canlı bir yapı kazanarak size daha hacimli bir saç görünümü kazandırabilecek. Saçlara yumuşaklık ve parlaklık kazandırmaya yardımcı olacaktır.

Formülünde bulunan bitkisel içeriklerle saçların köklerini beslemeye de yardımcıdır.

Biomed serisinde saç bakımınız için daha pek çok ürün çeşidi bulunmaktadır. Şampuanlar, saç kremleri, serumlar, saç bakım maskeleri gibi farklı ürünlerle saçlarınızda en iyi etkileri sağlayabilirsiniz.

Biomed markasına Turuncu Kasa sitesinden ulaşarak sipariş verebilirsiniz.