Cecile Duo Terracotta Eyeshadow 04

Kapıda Ödeme İmkanı

Cecile Duo Terracotta Eyeshadow 04

Markası : Cecile Ürünlerini Gör

9110 Barkod : 8698438009393

5/1
49.9 TL
454 Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta yok

Cecile Duo Terracotta Eyeshadow 04

Cecile Duo Terracotta Eyeshadow 04

Marka Adı: Cecile
Ürün Adı: Cecile Duo Terracotta Eyeshadow 04
Ürün Miktarı: 1 adet
Ürün Özellikleri: Kuru ve ıslak kullanıma uygundur. İki farklı rengi vardır.Göz kapaklarınıza ışıltılı bir görünüm sağlamaya yardımcıdır.
Sonuç: Göz makyajınızı tamamlamanıza yardım eder.
Kullanım Şekli: Far fırçasıyla, dilediğiniz gibi göz kapaklarınıza uygulayabilirsiniz.
Makyajın en önemli unsur ve en can alıcı kısmı göz makyajıdır, göz makyajınızı farklı şekillerde yaparak, farklı görünümler elde edebilirsiniz.
Kadınlar genellikle göz makyajı yaparken daha çok özenirler. Çünkü gözler, güzelliği yansıtır. Göz makyajı da gözün şeklini, yapısını ve rengini belirginleştirmede etkilidir.
Etkili makyaj için doğru yöntemlerle doğru ürünleri kullanmak gerekir. Göz makyajı, bakışlarınıza derinlik ve çekicilik katmaya yardım edecektir. Göz makyajı uygulaması doğru ürünlerle doğru şekilde yapıldığında gözlerin güzelliğini ortaya çıkarır.
Cecile Duo Terracotta Eyeshadow 04
Cecile Duo Terracotta Eyeshadow 04, gözlerinize ışıltı katmaya yardımcı olabilecek bir fardır.
Farklı renk kombinasyonlarından zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz. Tek renk uygulaması yapabileceğiniz gibi, gölgeli bir far uygulaması da yapabilirsiniz.
Cecile Duo Terracotta Eyeshadow 04, hem ıslak hem de kuru kullanıma uygundur.
Islak kullanımda mikro simlerin ışıltısı ve parlaklığı daha belirgin hale gelir. Islak uygulamayla farklı, kuru uygulamayla farklı bir görünüm ve yoğunluk elde edebilirsiniz.
Cecile Duo Terracotta Eyeshadow 04 ile göz makyajınızı kusursuz biçimde tamamlayabilirsiniz. Göz güzelliğinizi ortaya çıkarmaya çalışır.
Kullanmaya başladıktan sonra vazgeçemeyeceğiniz bir ürün olan, Cecile Duo Terracotta Eyeshadow 04, Turuncu Kasa' da indirimli fiyata satılan bir üründür.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Cecile Duo Terracotta Eyeshadow 04

Buradan özelliklerini öğrenerek ucuz fiyata sipariş verebileceğiniz Cecile Duo Terracotta Eyeshadow 04, okyanus renklerine sahip olan 2 farklı tonda göz farıdır.

49.9TL
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim