Filtreleme kriteri
Kategoriler
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Yaz kampanyası ile güneş kremlerindeki fırsatı kaçırma

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Chicco

Chicco markası bebeğinizin ilk doğumundan itibaren ihtiyacınız olabilecek pek çok ürün çeşidine sahiptir. Bebek bakımı için ürünleri ve bunun yanısıra annelerin de kullanabileceği pek çok bakım ürünlerine sahiptir. Dünyada da pek çok ülkede beğenilerek kullanılan bir markadır. Ürün çeşitliliği, işlevselliği, kalitesi de çok tercih edilmesinin nedenlerindedir.

Chicco Bebek Ürünleri

Chicco, 1958’de İtalya’da kurulan bebek bakım markasıdır. Bebek arabaları, sandalyeler, araba koltukları, oyuncaklar, giysiler başta olmak üzere birçok bebek ürününe sahiptir. Bebeklerin konforunu, sağlığını düşünen ürünler, keyifli büyüme dönemi geçirmesine yardım eder. Kullanımı ve kalitesiyle tercih edilen bebek markaları arasındadır.

Chicco, dünya üzerindeki çocukların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak hedefi ile, onlara barışçı ve eğitici ürünler sunarak, sevgi ve sorumluluk içinde büyümelerine ve gelişmelerine yardımcı olmayı misyon edinmiştir.

Chicco, anne ve bebeklerin bakımlarını karşılayacak ürünler geliştirmiştir. Bebeğin doğumundan itibaren kullanabileceğiniz pek çok aksesuar ile işinizi kolaylaşabilecektir.

Bebek bakımına yönelik cilt bakım ürünleri, oyuncaklar, emzikler, biberonlar, aksesuarlar, ıslak mendiller ve banyo ürünleri, bebek telsizleri, anne bakımına yönelik emzirme ve göğüs bakım ürünleri bulunur.

Özellikle bebeğin bakımı için tasarlanmış Chicco ürünleri özel ve zararsız içerikleri ile çok tercih edilmektedir. Bebeğiniz için pişik ürünleri, banyo ürünleri, masaj yağları, nemlendiriciler de anneler tarafından beğenilerek kullanılmaktadır. Islak mendil çeşitleri de bebeğin günlük temizliği için hoş kokuya ve ferahlatıcı etkiye sahiptir.

Chicco oyuncakları, bebeğin gelişimine olumlu katkıda bulunmakta yardımcı olur. Bebeğin mutlu olmasına ve fiziksel gelişiminde yardım eder. Bebeğinizin içinde bulunduğu yaşa ve aya uygun olarak oyuncaklardan seçebilir ve bebeğinizi neşelendirirken eğitilmesine yardımcı olabilirsiniz. Chicco çıngırak ve diş kaşıyıcı çeşitleri de bebeğin içinde bulunduğu aya göre değişik çeşitlerde üretilmiştir.

Chicco biberon serisinde, her aya ve yaşa uygun, silikon ve kauçuk emzikli farklı desenlere sahip seçenekleri vardır. Bebeğinizin doğumundan itibaren kullanabileceği ürün çeşitlerinden uygun olanı seçerek kullanabilirsiniz. Biberon seçimi çok önemlidir.

Chicco Ürünleri ve Fiyatları

Bebekler için en uygun beslenme şekli anne sütüdür. Ancak bazı durumlarda bebek anne sütü alamaz ve biberonlar yardımı ile beslenmek zorunda kalabilir. Bu gibi durumlarda bebeğinizin kaç aylık olduğuna dikkat ederek biberon tercih edebilir ve bebek büyüdükçe uygun emziklerle değiştirerek biberonları kullanabilirsiniz.

Emzikler ve biberon emzikleri bebeğin içinde bulunduğu aya ve yaşa uygun olarak seçilmelidir. Her emzik kullanmadan önce hijyen sağlanmalı, sağlamlıkları dikkatlice kontrol edilmelidir. Emziklerin düzenli aralıklarla yenilenmeleri önerilmektedir.

Chicco markasında cam ve polipropilenden (PP) tasarlanmış farklı biberon çeşitleri bulunmaktadır. Biberonun emziğini de bebeğinizin kullanabileceği aya uygun olarak seçmelisiniz.

Chicco suluklar, bebeğin emme döneminden içme dönemine geçişte yardımcıdır. 18 aydan büyük çocuklarda biberon yerine suluk kullanılabilir. Yalıtımlı özelliği, sıvının ısısını uzun süre korumada yardımcıdır. Yine bu suluklarda tıpkı diğer bebek ürünleri gibi bebeğinizin içinde bulunduğu aya uygun olarak seçilmelidir. Sulukların kavrama bölümleri ve özellikle ağızlık kısımları bebeğin büyüklüğüne göre ayarlanmıştır.

Chicco Physioring Kauçuk Emzik 2 li Pembe; 12. ayını doldurduğundan itibaren kullanabileceği emziktir, üstelik iki adet olması ile yedek tutma imkânı sağlamaktadır. Çocuğun ağzına uygun, emzik seçmeye dikkat edilmelidir. Burun deliklerini kapatmayacak şekilde olmalı, bebek rahat nefes alabilmelidir.

Chicco servisler, evde veya seyahatte kullanıma uygun kullan/at servis altlığıdır. Hijyenik ve su geçirmez yapıdadır. Yapışkan bantları, sabitlenmesini sağlar. Bebeğinizin beslenmesini daha keyifli, konforlu hale getirebilmek için yardım eder.

Bebeğinizin beslenmesinde yardımcı olabilecek tabak, kaşık gibi aksesuarlar da bebeğin ağız yapısına uygun, güvenli formlarda tasarlanmıştır.

Chicco Pişik Önleyici Krem 100ml, bebeklerin bezli bölgesini tahrişlere karşı korumaya, nem ve yumuşaklık vermeye yardım eder. Paraben içermeyen ürün bebeğinizin cildine hassas bakım sağlar.

Chicco Banyo Köpüğü; bebeğin hassas ve narin cildi için yumuşatıcı özellikleri olan aynısefa içermektedir. Bu sayede bebeğinizin hassas cildini korumaktadır. Cildin pH’ına ve nem oranına etki etmeden temizlik sağlamada yardımcıdır.

Chicco Temizleme Mendili; yumuşak dokusu bebeğin narin cildini nazikçe temizlerken nemlendirmeye de yardım eder. Aloe Vera ve papatya içermektedir. Bebeğin hassas cildi için özel üretilen temizleme mendiliyle temizleyebilirsiniz.

Chicco Extra Soft Kaşık 6+, bebeğinizin 6. Ayını doldurmasıyla ek gıdalara başlayabileceğiniz dönemde bebeğinizle yaşayacağınız beslenmelerde size yardımcı olacaktır. Bebeğinizin ağzına değişik yönlerden ulaşım kolaylığı sağlar ve tabağı düzgünce sıyırmayı kolaylaştırabilecek yapıda üretilmiştir. Silikondan yapıldığı için yumuşaktır, olası bazı ev kazalarından korunma sağlar, bebeğin dudak, damak ve dişlerine batmaz.

Chicco, bebek ürünlerinden başka annenin bakımına özel ürünler de tasarlamaktadır. Özellikle annenin sütünü sağarak bebeğe verebilmesi için çeşitli özelliklere sahip göğüs pompaları bulunmaktadır. Elle manuel sağım gerçekleştirmenize yardımcı klasik pompaların haricinde farklı özelliklere sahip, elektrikli pompalar da bulunmaktadır. Bunların bazılarında sütün doğrudan biberona sağılması ve bu şekilde saklanması da sağlanabilir.

Ayrıca yine annelere özel göğüs pedleride günlük hayatta daha fazla konfor, rahatlık, kuruluk sağlamanıza yardım edecektir.

Chicco ürünleri dünyada pek çok ülkede ve ülkemizde uzun yıllardır beğenilerek kullanılmaktadır. Kalitesi ve özellikleri ile beğenilen öncü markalardan olmuştur.

Chicco markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa'dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim