Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco Dans Eden Halkalar

2430

Markası : Chicco

0 Item Items

Bebeğin görsel becerilerini geliştirebilecek, Chicco Dans Eden Halkalar oyuncağını, bu sayfada bulabilir ve indirimli fiyatı ile sipariş vererek, sahip olabilirsiniz.

Daha fazla detay

43 TL

Kazanacağınız puan 430 tupara Toplam tutarı: 0.43 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
50TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Chicco Dans Eden Halkalar

2430

Chicco, 1958’de kurulan, bebeklerin birçok ihtiyacına çözümlersunan bir markadır. Kalitesiyle beğenilerek en çok tercih markalar arasındaolmayı başarmıştır. Bebekler için en iyisini ve en kalitelisini düşünür. Chiccoürünleri, bebeğinizin keyifli büyüme dönemi geçirmesini sağlar. Bebekarabaları, yemek sandalyeleri, araba koltukları, oyuncaklar, giysiler, emzikler,biberonlar, aksesuarlar, ıslak mendiller ve banyo ürünleri başta olmak üzerebirçok bebek ürününe sahiptir. Anne ve bebeklerin bakımlarını karşılayacakürünler geliştirmiştir. Anne bakımına yönelik emzirme ve göğüs bakım ürünleribulunur.

Duygusal ve zeka gelişimine yardımcı olan oyuncaklar,bebeğin mutlu ve zeki olmasını sağlar. Bebekler müziği ve yumuşak oyuncaklarıçok severler. Bebekler hızlı öğrenme ve anlama döneminde oldukları için çokmeraklıdırlar, farklı renkler ve melodiler ilgilerini çeker.

3.aylık bebekler ses çıkarmaya başlar. Yanında birininolması onu mutlu eder. Yalnız kalmaktan hoşlanmazlar ve yalnız bırakılıncatepki gösterirler. Farklı renk ve oyuncaklar ilgisini çeker. Özellikleçıngıraklar en büyük ilgisidir. Uzatılan oyuncaklara uzanıp, birkaç saniyetutabilirler.

Bebeklerin yaşına uygun oyuncaklarla oynaması, zekagelişimine yardımcı olur. Dokunmak, bebekle konuşmak, oyun oynamak zekasınıgeliştiren diğer unsurlardır. Bebekle ilgilenmek, onunla konuşmak, oyunlaroynamak bebeğin hem gelişimini olumlu yönde etkiler hem de sosyal hayatınıgeliştirir.

2430_11

Chicco Dans Eden Halkalar, renkli halkalardan oluşanoyuncak.

Koordinasyon yeteneğini ve algılama yeteneğini geliştirmedeyardımcıdır.

6 tane renkli halkadan oluşur.

Bebeğin el becerisi gelişimine ve mantık yürütme yeteneğinikazanmasında yardımcıdır.

Renkleri bebeğin görsel becerilerini geliştirmeye, halkalarıniçerisindeki topların çıkardığı sesler müzik becerilerini geliştirmedeyardımcıdır.

Küçük hareketli topları ve çıkardığı sesler bebeğin ilgisiniçekecektir, severek oynamasına yardımcı olacaktır.

Keyifli vakitler geçirmesine yardımcı olan halkalar, eğiticiözelliktedir.

Chicco Dans Eden Halkalar, kampanyalı fiyatıyla ucuzluk vekalitenin adresi Turuncukasa’da.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
02 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
sağlıklı oyuncaklar üretiyor. öneririm
(Chicco Dans Eden Halkalar)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler