Chicco Soft Cup 200 ml Alıştırma Bardağı Turuncu

Mobil Uygulamaya Özel Ekstra %10 İndirim

Markası : Chicco Ürünlerini Gör

16330

8003670879879

5/1
203.29 TL
Gelince Haber Ver! Stok Durumu: Stokta yok

Chicco Soft Cup 200 ml Alıştırma Bardağı Turuncu :

16330

Bebeğiniz 6. Ayını doldurduğunda ek gıdalara başlayabilirsiniz. Bazı gıdalara bebeği alıştırmak sizi zorlayabilir, bu zorlu dönemde Chicco Soft Cup 200 ml Alıştırma Bardağı Turuncu, size yardımcı olacaktır.

Özellikle tek başına bir şeyler başarabilme duygusu tatmasına izin verecek olan bu bardak, sağlıklı bir üründür, hijyenik koşullarda üretilmiştir.

Bebeğiniz yetişkin bir kişiymiş gibi tek başına bir şeyler içmenin keyfine varabilir.

Ürün, % 0 BPA oranına sahiptir. Bisphenol A (BPA) polikarbon, şekil verilen bazı maddeleri sertleştirme amaçlı kullanılan, kimyasal bir madde olup, bardağın malzemesinde bulunmaz.

Chicco, uzun yıllardır, çocuklarınızın doğumdan itibaren farklı ihtiyaçlarına farklı çözümler üreten bir marka olmasıyla, kalitesiyle beğenilerek en çok tercih edilen bebek ürünlerinden olmayı başarmıştır.

Şirket 1960 yılının başlarında İtalya 'da çocuk nüfusundaki hızlı artış, Chicco markasının çıkmasına neden olmuştur.

Dünyadaki çocukların farklı ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek amacıyla, özellikle yeni doğmuş bebeklere yönelik, gıda ve tıp alanı hariç, her türlü ihtiyaç için ürünler geliştirmişlerdir.

Dünyanın pek çok ülkesinde milyonlarca anne- babayı mutlu eden ürünler pazarlamaktadırlar.

Chicco Soft Cup 200 ml Alıştırma Bardağı Turuncu, bebeğinize tek başına bir şeyler içmenin başarısını ya da aşamalar atlayarak bağımsızlığa kavuşma becerisini kazandırmaya yardımcı olacaktır.

Bebeklerin tutmasına kolaylık sağlayacak, kulpları bulunan bu bardak, yeşil renk seçeneği ve turuncu renk seçenekleri ile de bebeğin ilgisini çekebilecektir.

Bebek için kırılma tehlikesi bulunan cam bardaklara göre çok daha tehlikesiz, cam gibi kolay kırılmayacak bir üründür.

Chicco Soft Cup 200 ml Alıştırma Bardağı Turuncu, sitemizde satılan ucuz fiyatlı bir üründür. Uygun fiyat ve geniş bir ürün yelpazesi Turuncu Kasa’da .

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Chicco Soft Cup 200 ml Alıştırma Bardağı Turuncu

203.29TL
Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim