DDF Revolve 400X Kit

Mobil Uygulamaya Özel Ekstra %10 İndirim

Markası : DDF Ürünlerini Gör

4624

60748005156

55
446.44 TL
Gelince Haber Ver! Stok Durumu: Stokta yok

DDF Revolve 400X Kit : - Cilt Temizleyici

4624

Marka Adı: DDF

Ürün Adı: DDF Revolve 400x Kit

Ürün Miktarı: 1 Mikro Parlatıcı Cihaz, 2 köpük peeling, 1 derin temizleme fırçası, DDF kristallerden oluşur.

Ürün Özellikleri: Evde kendi başınıza cilt temizliği yapmanızı kolaylaştırmak için geliştirilmiştir. Cilt renginde eşitlenme sağlamaya çalışır.

Sonuç: Derinlemesine temizlik işlemi ile ışıl ışıl parlayan bir cilde kavuşmanızı sağlamaya çalışır.

Kullanım Şekli: Cilt tipine uygun ürünle cilt temizlenir, durulanır ve nemli bırakılır. Sünger başlık cihaza takılır. Yarım tatlı kaşığı kristal peeling, göz çevresi dışında tüm cilde sürülür. Cihaz düşük seviyede çalıştırılır, 1 dakika boyunca dairesel hareketlerle masaj yapılır. Daha sonra cilt durulanır.

Derinlemesine temizlik işlemi için; nemli cilde, cilt tipine uygun bir DDF temizleyici, fırça başlıkile direk olarak uygulanır. Cilt hassaslığınıza göre düşük veya yüksek hızda 1 dakika uygulanır. İşlem bittikten sonra cilt suyla durulanır.

Cilt temizliği, cilt bakımının en önemli parçasıdır. Cilt temizlenmediğinde gözenekler tıkanır.Gözeneklerin tıkanmasıyla ölü deri atılımı gerçekleşemez. Bu durumda siyah noktalar oluşur, cilt donuk ve mat görünür. Cildi doğru ürünler kullanarak temizlemek oldukça önemlidir. DDF markası, cilt bakımı için, çeşitli ürünler geliştirmiştir.

DDF Revolve 400x Kit, evde kendi başınıza cildinizi temizlemenize yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Aşırı hassas ve akneye sahip ciltler hariç tüm cilt tiplerinde kullanıma uygundur. Cilt renginde, eşitlenmiş bir görünüm sağlamaya çalışır.

Vücut lekelerinin rengini açmaya yardımcıdır. Akne izlerinin görünümünü, minimize etmeye çalışır. Yüzünüzdeki ince çizgi ve mimik çizgilerini azaltmaya çalışır. Işıl ışıl ve pürüzsüz bir cilt görünümü sunmaya çalışır.

DDF Revolve 400x Kit, Turuncu Kasa' da indirimli fiyata satılmaktadır. Hemen satın alarak, güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yorumlar
D** K**
10.05.2022
muhteşem

Ürünün tek kelimeyle muhteşem.

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

DDF Revolve 400X Kit

446.44TL
Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim