Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

DDF

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

DDF markası ürünlerini, tüm cilt tiplerini ve karşılaşılacak sorunları göz önünde bulundurarak geliştirmiştir. Cilt temizleyicileri, yaşlılık karşıtı ürünleri, serumları, nemlendiricileri, Güneş koruyucuları bulunmaktadır. Sağlıklı bir cilt görünümü sunmaya çalışan ürünleri, kullanıcılar tarafından sevilerek kullanılmaktadır.

DDF Ürünleri

DDF markası, bilim adamları, uzman cilt doktorlarının araştırmaları ve çalışmaları sonunda ortaya çıkmış bir markadır. Cilt tipinize uygun farklı içeriğe sahip ürün çeşitleriyle size en iyi ve en güzeli sunmak için çalışır.

DDF ürünleri, cildinizde görülebilecek, kuruluk, leke, kırışıklık, yağlanma problemleri ve bunun gibi pek çok sorun üzerinde çözüm sunmaya yardımcıdır. Her cilt tipinin ihtiyacı düşünülerek geliştirilmiş ürünleri mevcuttur.

DDF serum çeşitleri bakımın daha yoğun ve hızlı olarak yapılmasına yardımcı olur. DDF Protective Eye Cream SPF 15, en hassas ve genellikle ilk yaşlanma belirtilerinin görüldüğü göz çevresinde kırışıklık ve ince çizgilerde düzelme sağlamaya yardım eder. Göz çevresine aydınlık ve pürüzsüz bir görünüm sunmaya çalışır. Spf 15 derecelik bir Güneş koruması da sağlamaya yardımcıdır. Göz çevresi, oldukça hassastır, hasarlara karşı daha savunmasızdır. Bu yüzden, göz çevresinin nemli tutulması gerekir ve bakımı özen ister.

Zamanla ve birtakım çevresel faktörlerin etkisiyle cilt yaşlanmaya, ince çizgiler belirginleşmeye başlar. DDF Wrinkle Relaxkırışıklık sorunu yaşayan ciltlerin kullanımına uygun olan bir bakım ürünüdür. Oluşan kırışıklıklarla mücadele ederken yeni oluşumları engellemeye de yardımcı olur. Cildinizin genç görüntüsünü korumanıza yardım etmek için tasarlanmıştır. Düzenli kullanımla daha etkili sonuçlar elde etmek mümkündür.

En sık karşılaşılan cilt sorunlarından biri de, ciltteki yağ fazlasıdır. Yağlı parlamalar cildin, temiz görünmesini engeller. Cilt tipine uygun ürünlerle cildi temizlemek oldukça önemlidir. DDF Blemish Foaming Cleanser, yağlı ciltlerin temizliği için tasarlanmış bir üründür. Ciltteki yağlı parlamaları gidermeye sebum (yağ) dengesini sağlamaya çalışır. Cildi temizlerken, cildin ihtiyaç duyduğu nem desteğini de sağlamaya çalışır.

DDF Ürünleri ve Fiyatları

Hassas ciltler, daha savunmasız ve narin yapıdadır. DDF Aloe Toning Complex Spray, hassas ciltleri yatıştırmaya, rahatlatmaya yardımcı olabilecek bir üründür. Ürünü tüm cilt tipleri rahatlıkla kullanabilirler. Traş sonrası, cildi rahatlatmak için de kullanılabilir. Cildi nemlendirmeye, yenilemeye ve güçlendirmeye yardımcı olur.

Cildinizin bakımında ilk temel işlem olan temizlemeyi derinlemesine sağlamaya, ölü hücreleri arındırmaya yardımcı DDF peeling çeşitlerinden cildinizin yapısına ve ihtiyacına uygun olan ürünü seçerek etkili ve kalıcı sonuçlar elde edebilir ve cildi daha sonraki bakım işlemlerine hazırlayabilirsiniz.

Cildinizin en büyük düşmanlarının başında kuruluk problemi gelmektedir. Kuru cilt, sağlıkla ışıldamaz, mat ve soluk görünür. DDF nemlendirici ürünlerini kullanarak bu sorunla etkili bir şekilde mücadele edebilirsiniz. DDF Daily Protective Moisturizer SPF15, cildinizi nemlendirmeyeyardımcıdır. Günlük kullanıma uygun olan nemlendirici, ciltte yumuşaklık hissi sağlamaya çalışır. Cildi nemlendirirken aynı zamanda Güneş koruması da sağlamaya çalışır. Spf 15 derecelik bir güneş koruması sağlar. Cildi Güneş ışınlarının zararlı ışınlarına korumaya yardımcı olur.

Geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan DDF markasının ürünlerini, Turuncu Kasa’ da bulabilir ve indirimli fiyat seçenekleriyle, sipariş verebilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim