Filtreleme kriteri
Kategoriler
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Ducray

Ducray markası, kurulmuş olduğu 1930 yılından bu yana yaptığı çalışmaları ile size saç ve cilt sorunlarınız gidermeye ve hep en iyi olanı sunmaya yardımcı olabimek için çalışmaktadır. Özellikle saç bakımı ve sorunlu ciltlere yönelik yapmış olduğu çalışmaları ile dünyada da beğenilerek kullanılmaktadır.

Ducray Ürünleri

1930’lu yıllarda kurulan bir marka olan Ducray örnek bir dermo kozmetik markası olarak bilinmektedir. Pek çok ülkede etkin olarak çalışan marka cilt uzmanlığına sahip ve 100 yıla yaklaşan ürün tecrübesi ile pek çok ülkede tercih edilen bir markadır.

Günümüzde tam bir bilim markası olarak etkin bir şekilde dünyanın önde gelen uzmanlarına sahip olan marka, rekabetçi yönü ve ürün becerisi yüksek olması nedeni ile pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Pek çok kişi gibi siz de sağlıklı çözümler elde edebilmek adına Ducray ürünlerini ve çözümlerini tercih edebilirsiniz.

Ducray, sizi pek çok açıdan memnun edecek aradığınızı verebilecek bir markadır.

Ducray, hem saçınız hem de cildiniz için çok farklı ürünler tasarlamakta, sizlere pek çok alternatif ürünler sunmaktadır.

Saç problemleri ile ilgili sayısız ürüne sahip olan marka ile birçok saç sorununuzu çözmenize yardımcı olur. Saç dökülme sorunlarınız için; Ducray Anaphase, Ducray Anaphase şampuan ve Ducray Chronostim kullanabilir, hacimli ve dolgun saçlara sahip olabilirsiniz.

Ayrıca Ducray Anacaps saç dökülmesi sorunları için tasarlanmıştır. Saçları köklerden besleyerek güçlendirmeye, uyuma dönemindeki saçları uyarmaya ve yeniden canlılık kazandırmaya yardımcı olur. Daha canlı ve hacimli saçlara sahip olabilmenizi desteklemeye yardım eder. Kapsül formları ile de saçları içerden beslemeye yardımcı bir seridir.

Saçlar kadın için de erkekler için de önemlidir. Herkes saçlarının sağlıklı, hacimli ve bakımlı görünmesini ister. Bunun için de tıpkı cildimizde olduğu gibi sorunların belirlenerek buna uygun ürünlerin kullanılması etkili sonuçlar elde etmenizi sağlamayabilir.

Vitaminlerle zenginleştirilen formüller ile beslenen saçlarınız daha sağlıklı ve parlak bir canlılık kazanabilir.

Kepek ve yağlı saç sorununu için Ducray Kelual Ds şampuanve Ducray Elution şampuanıkullanabilirsiniz.

Saçların sorunları genellikle saçlı derideki sorunlara bağlı olarak meydana gelir. Kepekler de saçlı deride ölü hücrelerin birikerek öbeklenmesi ile oluşur ve kişi için oldukça rahatsız edici bir sorundur.

Ducray Ürünleri ve Fiyatları

Ducray Kelual Ds şampuan, saçlı deriyi ölü hücrelerden nazikçe arındırmaya ve saçlı deriye nem vermeye yardımcı olur. Kepeklerin tıkayarak saçlara verdiği cansızlığı gidermeye de yardım eder. Saçlarınıza parlak ve canlı bir görünüm kazandırmayı hedefler.

Ducray Elution Şampuanda yağlı ve kepek sorunu yaşayan saçlar için tasarlanmıştır. Saçların yağ dengesini sağlamaya ve daha parlak, sağlıklı bir görünüm kazandırmaya yardım eder.

Cildinizin de sağlığını ve güzelliğini düşünen marka, ciltte oluşmuş lekelerin görünümünü hafifletmeye ve yeni lekelerin oluşumunu önlemeye yardımcı olmak için Ducray Melascreen, Ducray Melascreen Eclat ve Ducray Melascreen Depigmentantürünlerini sizlerin kullanımına sunmuştur.

Lekeler, güneşe bağlı, yaşlılığa bağlı, kullanılan bazı ilaçlar, kozmetikler ya da hormonal nedenlerle oluşabilir. Uygun ürünlerle cildin bakımını yapabilir ve leke görünümlerinde aydınlanma sağlayabilirsiniz.

Her cildin ve saçın yapısı farklıdır. Farklı sorunlarınıza uygun ürünler kullanarak daha düzgün ve sağlıklı görünüme sahip cilt ve saç oluşumunu destekleyebilirsiniz.

Cildinizin ve saçlarınızın sorunları, ihtiyaçları belirlenerek Ducray markasının ürünleri ile bakımınızı tamamlayabilirsiniz.

Ducray, 1930 yılından bu yana sahip olduğu tecrübesi ile size her zaman en iyiyi sunmak için çalışmaktadır.

Siz de Ducray ürünlerini Turuncu Kasa’dan kolay bir şekilde temin edebilir ve hem saçlarınıza hem de cildinize göz alıcı bir ışıltı katabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim