Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Duracell

En dayanıklı ve uzun ömürlü pil markalarından biri de Duracell' dir. Duracell pil çeşitleriyle, cihazlarınızdan daha uzun süre verim alabilirsiniz. Sıradan pillere göre, daha yüksek bir performansa sahiptir. Geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir.

19 ürün var.

Duracell Ürünleri


Duracell, dünya üzerinde bilinen en dayanıklı ve en uzun ömürlü pillerin başında gelmektedir. Yıllardır reklamlarda 10 kata kadar daha uzun ömürlü sloganı ile çıkan firma bunun her türlü platformda dile getirmiş ve yapmış olduğu başarılı deneyler sonucunda sloganında ne kadar haklı olduğunu tüm dünyaya göstermiştir.

Sizlerde evinizde veya iş yerinizde sağlam ve uzun ömürlü pil kullanmak istiyorsanız yapmanız gereken bir adet Duracell pil alıp, kullanacağınız ürünün uzun süre keyfini sürmek olacaktır. 10 kata kadar daha uzunlu ömürlü pil için Duracell yeter.

Duracell 800 Mah AAA İnce Kalem Pil, şarj edilebilir özelliktedir. Tekrar tekrar, şarj edebilir ve yeniden kullanabilirsiniz. Böylece daha uzun kullanım ve ekonomik tasarruf elde etmiş olursunuz.

Duracell Cef 14 Sarj Aleti, şarj olabilme özelliği bulunan pillerinizi, yeniden şarj edebilmenize imkân sağlar. Tüm AA ve AAA NİMH pillerle çalışır ve bu özellikteki pilleri şarj eder. Şarj ettiği pili 4 saatte kullanıma hazır hale getirebilir.

Duracell AA Kalem Pil 1,5 Volt Lr6, MN1500 Alkalin, uzun süre performans sağlamaya çalışır. Sıradan pillere göre daha uzun ömürlü kullanım sağlar.

Duracell Ürünleri ve Fiyatları

1964 yılında doğan Duracell markası, 1973 yılında ayıcık reklamlarıyla televizyon dünyasındaki yerini almıştır. Duracell reklamlarında kullanılan Ayıcık, sembolik olarak, yarışlardaki tüm pilleri geride bırakmıştır. Böylece Duracell pillerinin güçlü performansı ve uzun ömürlülüğüne dikkat çekilmiştir.

Duracell pilleri ile hem cihazlarınızdan daha uzun süre verim alabilirsiniz. Aynı zamanda da ekonomik verimlilik elde edersiniz. Duracell pillerin normal kullanımı ve düzgün imhası durumunda çevresel bir zarara yol açmadığı da bilinmektedir.

Pil kullanımında dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. Pil kullanırken, kullanacağınız cihaza uygun olup olmadığını kontrol edin. Pillerinizi oda sıcaklığında saklamaya özen gösterin. Pilleri buzdolabında saklamanın, pilin ömrünü uzatmayacağını aklınızdan çıkarmayın. Pilleri özelliklerine göre kullanın, şarj olma özelliği olmayan pilleri şarj etmeye çalışmayın.

Duracell markasının ürünlerine, Turuncu Kasa’ dan ulaşabilir ve indirimli fiyat seçenekleriyle sipariş verebilirsiniz.