Turuncukasa Blog

Ev mutfak Ürünleri

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Durex

Durex markasının geçmişi oldukça uzun yıllara dayanmaktadır. Cinselliğe yönelik ürünleri ile, toplumsal bilinci artırmaya, planlı birlikteliğe ve cinsel yaşama renk katmaya yardımcı olmaktadır. Siz de Durex ürünlerini kullanabilir ve cinsel yaşamınızda farklı deneyimler edinebilirsiniz.

Durex Ürünleri

İnsanların cinsel hayatlarını renklendirmek ve sağlıklı bir cinsellik sağlamaya yardım ediyor. Durex 80 yıl öncesine dayanan geçmişi ile cinselliğe yönelik ürünler tasarlamaktadır.

Durex, insanların daha canlı, renkli ve zevkli bir cinsellik yaşamalarına yönelik ürünlerinin yanı sıra istenmeyen gebeliklerden ve cinsel yolla bulaşan hastalıklardan korumaya yarayan prezervatifler üretmektedirler.

Durex Play Vibrations Ring, Durexin zevk almayı arttırıcı, hem kadını hem de erkeği zevkin doruklarına çıkartmaya yardım edecek bir zevk halkasıdır. Titreşimli özelliği ile uyarılmayı arttırır. Cinsel yaşamınıza farklı bir deneyim katmaya çalışır.

Durex Play 2 in 1 Massage Jel& Lubricant Masaj ve Kayganlaştırıcı Jeli 2 si bir arada özelliği ile vücudun her yerinde kullanabileceğiniz bir masaj jelidir. Ayrıca vajinal kuruluk için geliştirilmiş olan bir kayganlaştırıcı jeldir. Bazı kadınların yaşadığı vajinal kuruluk cinsel ilişki de acı ve ağrıya neden olabilmektedir, kayganlaştırıcılar böyle durumlarda yardımınıza yetişecektir. Vajinal kuruluk, cinsel isteksizliğe de neden olabilir. Vajinal kuruluğun pek çok sebebi olabilir. İçeriğinde bulunan E vitamini ile de masaj yaptığınız cildi besler, ipeksi bir yumuşaklık kazandırır.

Extrasafe, arouser, elite, classic, fetherlite ultra, love, mixed, select, pleasuremax, personalritardante gibi prezervatifleri ile değişik zevklere hitap eden Durex çeşitleri bulunmaktadır. Ayrıca çeşitli kayganlaştırıcılar, zevk arttırıcı ürünleri de bulunmaktadır.

Cinsel yolla bulaşan hastalıklardan ve istenmeyen gebeliklerden korunma sağlar. Pek çok güvenlik testlerinden geçirilerek üretilen prezervatifler son derece güvenilirdir.

Durex Ürünleri ve Fiyatları

Durex Gerçek Dokunuş Prezervatif 12' li, kolayca takılır ve kolay bir kullanıma sahiptir. 56 mm lik bir genişliğe sahiptir. Saydam formdadır ve kayganlaştırıcı krem içerir. İlişki sırasında gerçeklik hissi vermeye çalışır. Cinsel hayatınıza özgürlük ve zevk sağlamaya çalışır.

Durex Karşılıklı Zevk 12'li Prezervatif, daha etkili bir cinsel ilişki için geciktirici krem içerir. Tırtıklı yapısıyla karşılıklı zevk sağlamaya yardımcı olur. Üretiminde kullanılmış olan yöntem sayesinde güzel kokar.

Yemek, içmek, nasıl hayatımızın bir parçasıysa, cinsel yaşam da öyledir. Toplumun bu konuda bilinçlenmesi gerekir. Cinsel yaşamın gizli saklı kalması, bazen yanlış uygulamalara neden olabilir. Sağlıklı bir cinsel yaşam ve planlı bir birliktelik için, prezervatif kullanımı önemlidir. Durex, cinsel yaşamınızda mutluluğu yakalamanıza yardımcı olur.

Durex ürünlerini, Turuncu Kasa’ da bulabilir ve gizlilik esasına dayalı bir biçimde sipariş verebilirsiniz.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim