Turuncukasa Blog

Sunlife MultiVitamin

Vitawin Maxiwin Vitamin C

Sambucol Plus Efervesan 15 Tablet

Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 3x40'lı Paket

Newessentials Ürünleri ve modelleri Turuncukasa da

Eda Taşpınar

Eda Taşpınar markasına ait güneş ürünlerine bu sayfadan indirimli fiyata ulaşabilirsiniz. Güneş ürünleri, bronzlaştırıcıları, güneş sonrası ürünleri ile kullanıcıların memnuniyetini kazanmayı başarmıştır.

EDA TAŞPINAR Ürünleri

Pek çok dünya markasının ve önemli defilelerin önemli yüzlerinden olan Eda Taşpınar, hem moda ve tasarım dünyasının görünen tarafı hakkında hem de bunun sahne arkası hakkında oldukça tecrübe sahibi olmuştur.

Türkiye'de pek çok önemli markaya özel aksesuar ve giyim koleksiyonları hazırlamış ve hazırlamayı da sürdürmektedir. Tasarımcı olarak geliştirdiği Eda Taşpınar güneş ürünleri ile kullanıcıların memnuniyetini kazanmayı başarmıştır. Özellikle Eda Taşpınar bronzlaştırıcı ürünleri pek çok kişinin merakını uyandırmayı başarmıştır.

Eda Taşpınar güneş ürünleri cildin nefes almasına engel olmaz. Cildi beslemeye ve nemlendirmeye yardımcı olur. Uygulanması oldukça pratiktir. Eda Taşpınar bronzlaştırıcıları, güneşin tadını çıkarmanıza ve bronzluğun uzun süre kalıcı olmasına yardımcı olur.

Bronzlaşmak, pek çoğumuzun hoşuna gider. Hatta bazen saatlerce güneş altında yattığımız ve cildimize zarar verdiğimiz olmuştur. Güneşe çıkarken doğru ürünlerin kullanımı tercih edilmezse, ciltte kalıcı hasarların gelmesi mümkün hale gelebilir.

Eda Taşpınar Ürünleri ve Fiyatları

Bronz bir tene sahip olmak çoğumuz için hoş görünse de cildin sağlığını ve genç görünümünü korumak çok daha fazla önemlidir. Eda Taşpınar, güneşe ilk kez çıkma halinde en az Spf 15 derecelik koruma değeri bulunan bir ürünün kullanımını önermektedir. Ardından gün içinde bronzlaştırıcı ürün ile koruma değeri bulunan ürünün dönüşümlü olarak kullanılabileceğini belirtmektedir.

Eda Taşpınar bronzluk koruyucu ve güneş sonrası ürünleri de mevcuttur.

Güneş cildin nem dengesini değiştirebilir. Ciltte gerginliklere, rahatsızlıklara, batmalara neden olabilir. Cildin kaybettiği nemi geri kazandırmak, cildi rahatlatmak, yatıştırmak ve yenilenmesini sağlamak için after sun, yani güneş sonrası ürün kullanımı oldukça önemlidir.

Eda Taşpınar güneş ürünleri Turuncukasa.com’ da indirimli fiyata satılmaktadır. Siz de hemen sipariş verebilir ve güneşin tadını keyifle çıkarabilirsiniz.

 

 

 

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim