Filtreleme kriteri
Kategoriler
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Emzikler & Aksesuarları

Emzik ve Aksesuar Ürünleri

Bebekler dünyaya emme refleksi ile gözlerini açarlar. Bu içgüdüyü annelerini emerek tatmin ederler. Ancak bazı bebeklerin emme güdüleri daha güçlüdür ve annelerini emmekle yetinmeyebilirler. Böyle durumlarda emzik kullanımı gerçekleşebilir.

Emzik kullanımı, bebeğin emme isteğini hafifletir, bebeğin rahatlamasına, uykuya daha kolay dalmasına yardımcı olabilir. Emme refleksi güçlü bebekler,  her şeyi ağızlarına götürmeye çalışırlar. Parmaklarını, battaniyelerini emerler. Parmak emmek ise, bebeğin dil, diş, damak ve parmak gelişimini olumsuz yönde etkileyebilir.

Çoğu anne emzik kullanımı konusunda tereddüt yaşar. Ancak bebeğin parmağını emmesindense, emzik emmesi daha iyi bir alternatiftir.

Emzik aksesuarları, emzik askısı bebeğin emziği düşürmesine, veya boynuna dolanmasının önüne geçer.

Emzik ve Aksesuar Fiyatları

Anneler, silikon emzik ya da kauçuk emzik; damaklı ya da damaksız emzik kullanmak konusunda kararsız kalırlar. Silikon emzik modelleri, diş darbelerine dayanıklı değildir. Bu sebeple diş çıkarmamış bebeklere önerilir. Kauçuk emzik ise içine suyu daha çabuk çektiği için daha çabuk deforme olabilir.

Avent emzik çeşitleri, Bebedor silikon emzik, Chicco emzikler, Nuk emzik bebeğiniz için tercih edebileceğiniz emzik çeşitleridir.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim