Turuncukasa Blog

Ev mutfak Ürünleri

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Lansinoh

Lansinoh markasındaki anne ve bebek bakım ürünleri doğumdan itibaren annelerin işini kolaylaştırmaya yardım edecektir. Özellikle emziren annelere özel ürünleri hem anne hem de bebek düşünülerek tasarlanmıştır.

Lansinoh Ürünleri

Lansinoh markası 25 yılı aşkın süredir anneler için ürünler sunmaktadır. Anneleri, bebeklerini anne sütüyle beslenmesi konusunda teşvik etmede yardımcıdır. Ürünleriylebebeklerin anne sütünden mahrum kalmaması ve bu şekilde sağlıklı beslenmesine yardımcı olur. Emzirme döneminin bazı zorlukları olabilir, Lansinoh emzirme problemlerine çözümler sunmaya yardımcı ürünler geliştirmektedir.

Lansinoh Lanolin Meme Başı Kremi, emzirme dönemlerinde yardımcı anne bakım ürünüdür. Lansinoh Lanolin, katkı maddesi, koruyucu madde ve bebeğe alerji yapabilecek maddeler içermeyen formülü ile güvenle kullanılmaya yardım eder. Göğüs ucundaki sancıları yatıştırmaya, rahatlama sağlamaya yardımcıdır. Hamilelik döneminde kullanarak, göğüs uçlarında emzirmeye bağlı çatlak oluşumuna karşı önlem alabilirsiniz. Emzirme döneminin rahat ve huzurlu geçmesine yardımcı olur. Anne ve bebeğin keyifli vakit geçirmesini sağlar.

Bebeğin emmesi ile emzirme döneminin özellikle başında meme ucunda sıklıkla acı ve ağrı veren tahrişler oluşabilir. Bu acı verici çatlaklar anne için oldukça zor olmakta ve bebeği emzirmede zorlamaktadır. Özellikle hamileliğin son döneminde başlayarak kullanabileceğiniz Lansinoh Lanolin Meme Başı Kremi ile bu bölgeyi güçlendirerek yumuşaklık sağlayabilir ve göğüsü emzirme dönemine hazırlayabilirsiniz. Krem ayrıca oluşan tahrişi de yatıştırmaya ve onarım sürecini hızlandırmaya yardımcıdır.

Lansinoh Affinity, elektrikli çiftli göğüs pompasıdır. Lansinoh pompa, bebeğin emiş ritmine yakın süt akışı sağlar. Annenin ihtiyacına göre süt sağım seçenekleri bulunur. Birçok biberonun içine sağım yapabilir. Evde veya dışarıda, uzun süreli sağım yapma özelliğine sahiptir.

Lansinoh manuel pompa, düzleşen göğüs uçlarını belirginleştirmede de yardımcıdır. Meme uçlarını hafifçe dışarı çeker. Bebeğin rahatça emmesini sağlar. Ciltteki çatlak ve çiziklerden dolayı göğüs uçları şiş ve çıkık olması gerekirken, dümdüz hale gelebilir. Düz göğüs uçları da emmeyi zorlaştırır ve bebeğinizin emmesi için fazla güç harcamasına, yorularak yeteri kadar beslenememesine neden olabilir.

Lansinoh hem bebek hem de anne bakımı için ürünler tasarlamaktadır.

Lansinoh Süt Saklama Poşeti 50 adet, sütünüzü sağdıktan sonra güvenli ve sağlıklı bir şekilde saklayabilmeniz için tasarlanmıştır. Özellikle çalışan veya bebekten ayrı kalmak zorunda kalmış anneler için büyük yardımcıdır. Sütün dışarıda sağlıklı bir şekilde saklanabilmesi oldukça zordur, uygun ürünler kullanarak bu sağlanabilir.

Süt saklama poşetleri ile annenin sağılan sütü oda sıcaklığında 3 saat, buzdolabında 3 gün, derin dondurucuda ise 3 ay kadar tazeliği bozulmadan, rahatlıkla saklanabilir.

Lansinoh Ürünleri ve Fiyatları

Süt saklama poşetleri 50 ve 25 adet olarak çeşide sahiptir.

Lansinoh Göğüs Pedi 60 adet ise yine emzirme döneminde annelerin sıklıkla karşılaştıkları göğüsten sütün akması durumları için tasarlanmıştır. Yumuşak yapıda olan astarı sütü emer ve içerisinde hapseder, özel polimer malzemesi ise dışarı sızıntıyı önler. Pedin üzerinizden kaymasını engellemeye yardımcı olmak için iki tane yapışkan bant bulunmaktadır. İnce yapısı ile de dışarıdan, giysilerin üzerinden belli olmaz. Lansinoh Göğüs pedleri, her göğüs bedenine doğal olarak uyum sağlayabilecek şekilde tasarlanmıştır. Göğüs pedlerinin 60 ve 24 adet çeşitleri bulunmaktadır.

Lansinoh Temizlik ve Bakım Mendilide içerdiği lanolin ile hem bebeğinizin bezli bölgesine hem de annenin emzirme sonrasında göğüs uçlarına bakım sağlamaya yardım eder, tahrişi yatıştırmaya ve gerekli temizliği sağlamaya da yardım eder. Bebeğin temizliğini sağlamaya ve cildine yumuşaklık kazandırmaya yardımcıdır.

Lansinoh ürünleri hakkında detaylı bilgilere Turuncu Kasa’dan ulaşabilirsiniz.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim