Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Golden Goat

Golden Goat keçisütü bebek markasıdır. birçok ülkede olduğu gibi bizim ülkemizde de tercih edilmektedir. Uygun fiyatlı ürünleri ile kullanıcıların memnuniyetini kazanmaya çalışan bir markadır.

Golden Goat Ürünleri

Golden Goat, Yeni Zelanda ve Avustralya kökenli keçi sütü bebek maması markasıdır.

Golden Goat mama, ülkemizde olduğu gibi pek çok ülkede de tercih edilmektedir. Golden Goat mama fiyatları bütçeye uygundur.

Golden Goat 1, anne sütüyle beslenmenin olmadığı veya yetersiz olduğu durumlarda 0-6 aylık bebeklerin kullanımına uygun keçi sütü bazlı mamadır. Yeni Zelanda'da yetiştirilen keçilerden elde edilen sütlerden yapılır. İçeriğinde vitamin, mineral ve elementler ve folik asit bulunur.

Mamayı hazırlamadan önce ellerinizi iyice yıkamanız gerektiğini unutmayın. Biberon ve emziği yaklaşık 10 dakika gibi bir süre kaynatın. Mama suyunu kaynattıktan sonra ılımasını bekleyin. 30 ml suya bir ölçek mama ilave edin. Mamayı tek seferlik beslenme için hazırlayın ve bekletmeyin. Artan mamayı daha sonra kullanmamaya da dikkat edin.

Keçi sütü besin değeri açısından oldukça zengin içeriğe sahip bir besin ögesidir. Protein, yağ, karbonhidrat, vitamin, mineral, kalsiyum, fosfor ve iyot içerir.

Golden Goat Ürünleri ve Fiyatları

Golden Goat 2, anne sütünün yetersiz olduğu veya anne sütüyle beslenmenin olmadığı durumlarda, ek gıda ve anne sütüne ek olarak kullanılabilir. 6.aydan itibaren kullanıma uygun keçi sütü bazlı mamadır. Keçi sütü, protein, yağ, karbonhidrat, vitamin, mineral, kalsiyum, fosfor ve iyot içerir.

Uzmanlar bebeklerin 6 ay sadece sütü ile beslenmeleri, 6 aydan sonra da ek gıdalarla birlikte anne sütüne devam etmeleri gerektiğini belirtmektedirler. Anne sütü, bebek için besleyiciliği ve koruyuculuğu en yüksek besindir.

Emzirme davranışı anne ile bebek arasındaki duygusal bağı da güçlendirir. Ancak bazı durumlarda annenin sütü gelmeyebilir veya yetersiz gelebilir, bebek emmek istemeyebilir. Bu gibi durumlarda doktora danışılarak mama seçimi yapılabilir.

Mama seçimi yapılırken, mamanın içeriğine dikkat edilmelidir. Yine mama seçimi yapılırken bebeğin kaç aylık olduğu da muhakkak göz önünde bulundurulmalıdır. Alınan mamanın son kullanma tarihine de mutlaka dikkat edilmelidir. Mamayı hazırlarken kullanma talimatına uygun şekilde hazırlanmalıdır.

Eğer doktorunuz özel bir mama önerdiyse, doktorunuzun önerilerine özen gösterin. Bebekler çok hassastır ve bakımlarına beslenmelerine özen gösterilmesi gerekir.

Golden Goat fiyatı ve içeriği ile kullanıcıların beğenisini kazanmıştır. Golden Goat mamaları ile ilgili detaylı bilgilere Turuncu Kasa’ dan ulaşabilirsiniz.