Filtreleme kriteri
Kategoriler
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Loreal

Loreal Paris ürünleri uzun yıllardır güzelliğiniz için ürünler tasarlamaktadır. Cildinizin güzelliğini korumak ve daha düzgün bir cilde sahip olmanızı sağlamaya yardımcı ürünler ve pek çok makyaj malzemesi çeşidi bulunmaktadır.

Loreal Paris Ürünleri

Çok uzun yıllardır, güzellik için çalışan bir marka olan Loreal, insanların içlerindeki güzelliği ve güzelliğin gücünü ortaya çıkartmak için yapmış olduğu bilimsel çalışmalar ve son teknoloji kullanılarak tasarladığı ürünleri ile size hep daha iyiyi sunmak için çalışmaktadırlar.

Loreal firması 1980'li yıllardan bu yana Türkiye'de, Loreal Türkiye olarak çalışmalarını devam ettirmektedir ve bu şirket tüm dünya da olduğu gibi Türkiye'de de hızla büyümektedir.

Güzellik ve bakımınız için saçlarınızdan başlayarak saç bakımı için özel ürünler, şampuan ve saç kremleri, cilt bakımınıza özel pek çok farklı ürün seçeneği, makyaj malzemeleri ve bunlar gibi pek çok güzellik ve bakım ürününü bir arada sunan marka size hep en güzel sunmak için çalışmakta ve ürünlerini her geçen gün çoğaltmaktadır.

Loreal Paris Revitalift Lazer X3 Serum 30 ml Yaşlanma Sorunlarında Yardımcı; lazer kadar güçlü bir etki sağlayarak, kırışıklık ve yaşlanma belirtileri ile savaşamaya yardımcı olur. Kırışıklıkları azaltmaya, cilt dokusunda sıkılaşma etkisi sağlamaya yardım eder. Lazer uygulaması olmadan bu serumla daha düzgün görünümlü bir cilde sahip olabilirsiniz. Ürünü tüm cilt tipleri kullanabilir.

Güzellik, özellikle kadınlar için çok önemlidir. Güzelliğin ilk adımı da güzel ve düzgün bir cilt görünümüne sahip olmaktır. Loreal Paris ürünleri size daha fazla güzellik sunmak için çalışan serilerden oluşmaktadır. Cilt güzelliğiniz için kullanabileceğiniz ürünlerden başka, makyaj uygulamaları ile de güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

Loreal Paris Mega Volume Collagen 24H Mascara Extra Black, daha uzun ve hacimli kapkara kirpiklere sahip olabilmek için kullanabileceğiniz bir maskaradır. Özel tasarım geniş fırçası ile kirpikleri tek tek belirginleştirmeye, topaklanma yapmadan daha uzun ve gür kirpik görünümü kazandırmaya yardım eder.

Makyajınızın en can alıcı noktası gözlerdir. Bakışların daha anlamlı ve çarpıcı etki kazanabilmesi için yapacağınız göz makyajının olmazsa olmazı maskaradır. Kirpiklere kazandırabileceğiniz güçlü ve simsiyah etki için Loreal maskara çeşitlerini deneyebilirsiniz.

Loreal Paris Ürünleri ve Fiyatları

Loreal Skin Perfection Günlük Nemlendirici 50 ml, cildin dokusunu pürüzsüzleştirmeye, gözenekleri sıkılaştırmaya ve cilt tonunda eşitlenmiş ve daha düzgün görünümlü cilt tonu kazandırmaya yardımcı günlük nemlendirici bakım kremidir.

Cilt hassas yapıda bir organdır ve hem içeriden hem de dışarıdan cilde zarar verebilecek pek çok düşmanı olmaktadır. İlerleyen yaşla birlikte cildiniz eski canlılığını ve ışıltısını kaybeden, gözenekleri genişlemeye ve cilt donuklaşmaya başlar. Ciltte yer yer ton bozuklukları görülebilir. Aynı zamanda güneş ışınları, kuruluk, çevresel faktörler, içki, sigara tüketimi, kullanılan bazı ilaçlar ve bazı hastalıklar gibi daha pek çok nedenle bu yıpratıcı etkiler daha da artar ve hızlanır.

Düzgün görünümünü kaybetmiş cilt sizi olduğunuzdan daha yorgun ve yaşlı gösterebilir. Cildin ihtiyacına uygun kullanabileceğiniz nemlendiriciler ile cildin kaybettiği nemi yeniden kazanmasına ve canlanmasına yardımcı olabilirsiniz. Cildinizin en önemli ihtiyacı da nemdir. Loreal Skin Perfection Günlük Nemlendirici, bir nemlendiriciden daha fazladır, cildinizin daha düzgün ve sağlıkla ışıldayan bir görünüm kazanmasına yardım edebilir.

Loreal Paris Elseve Saç Bakım Yağı 100 ml Extraordinary Oil Boyalı Saçlarİçin, cilt bakımınız kadar saç bakımınız da güzel görünümünüz ve saçların daha sağlıklı olması için gereklidir. Saç bakım yağı içerisindeki UV filtreleri ile saçı güneş ışınlarına karşı korumaya da yardım eder. Cam şişedeki hafif formüllü yağ, saçlarınızın daha parlak görünüm kazanmasına, saçın rengini korumaya ve daha kolay taranmasına yardım eder.

Ürün, boyalı saçların bakımı için özel olarak tasarlanmıştır. Saçların şampuanlanmadan önce renginin akmasını önlemeye yardımcı olur ve tarama öncesi de daha kolay taranmasını sağlamak için kullanılabilir. Saçlarınıza istediğiniz şekli verdikten sonra da daha fazla parlaklık kazandırmak ve kolay şekil verebilmek için yardımcı olur.

Loreal Paris ürünleri ile her zaman daha güzel görünebilirsiniz. Markanın daha pek çok kişisel bakım ve güzellik için tasarlanmış ürünleri bulunmaktadır.

Loreal Paris ürün çeşitlerine Turuncu Kasa sitesinden ulaşarak sipariş verebilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim