Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Jagler

Hunca kozmetiğin bünyesinde bulunan Jagler markası, erkeklere özel roll-on, deodorant ve parfüm çeşitlerini içinde bulundurur. Jagler markası, sadece erkeklere değil, kadınlara özel kokularıyla da oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Siz de Jagler ürünleri ile kendi kokunuzu bulabilirsiniz.

20 ürün var.

Jagler Parfüm Ürünleri

Çekici erkeğin kokusu olarak lanse edilen erkek deodorant, parfüm, roll on tasarlayan Jagler markası, kadınları da unutmadı ve kadınlar için de kalıcı ve çarpıcı kokuya sahip deodorant ve parfüm geliştirdi.

Jagler markası, Hunca kozmetik tarafından üretilmektedir ve her geçen gün ürünlerine yenilikçi, farklı ürünler eklemeye devam etmektedir. En son çıkan ve çakmak şeklinde olan parfüm serisi Jagler Storm, yenilikçi tarzın en son modelidir.

Jagler Black Magic, 1998 yılında Jagler ailesine katılan seri, doğu ve batının ustaca harmanlanmasından oluşan deodorant ve parfümü heyecanı seven doğa tutkunu erkeğin kokusudur. Kehribar ve sedir ağacının bileşimiyle meydana gelen erkeksi bir kokuya sahiptir. Kalıcı ve yoğun bir kokuya sahiptir. İstediğiniz her an kullanabilir ve yenilenebilirsiniz.

Jagler Sport, sporu seven ve oldukça hareketli erkeğin çarpıcı kokusudur, deodorant, parfüm ve roll on olarak bulunmaktadır. Erkekler de artık kişisel bakımlarına ve güzel kokmaya önem vermektedirler. Günümüzde kadınlar da bakımlı erkeklerden hoşlanmaktadırlar. Jagler EDT Sport For Men, üst notalarında bergamot, mandalina ve bergamot, alt notalarında ise anason, yasemin, kehribar, sedir ve sandal ağacı kokusu hissettirir.

Jagler Black, maço erkeğin etkileyici kokusu, ürün, deodorant, parfüm ve roll on formlarıyla etkisini gün boyu sürdürerek kalıcılığını koruyor. Jagler Black EDT, çakmak tasarımlı şişesi ile, şık bir görünüme sahiptir. Spor ve çarpıcı kokusu ile birçok erkeğin, kullanabileceği bir üründür.

Jagler erkek parfümü ve diğer kokuları doğu ve batının harmanlanarak ustaca ortaya çıkartılmış, çekici erkeklerin kokusudur. Ter kokusuna karşı koruma sağlarken çarpıcı etkisiyle de fark edilmenizi sağlamaya yardım eder.

Jagler sadece erkek kokularıyla değil, kadınlar için geliştirmiş olduğu ürünlerle de ön plana çıkan bir markadır. Jagler For Women Edt, gül, menekşe ve baharatlı kokuların bileşiminden oluşmaktadır. Şık tasarımlı şişesiyle birçok kadının beğenisini toplamıştır. Uzun süre kendisini hissettirecek hoş bir kokuya sahiptir.

Jagler Ürünleri ve Fiyatları

Günümüzde çoğu insan için parfüm ya da deodorant kullanmak alışkanlıktan öte zorunluluk haline gelmiştir. Güzel kokmak, hem insanlara karşı izlenimi hem de kişinin kendisine duyduğu güveni sağlaması açısından önemlidir. Kötü kokan birisiyle kimse uzun süre bir arada kalmak istemez.

Parfümünüzü uzun süre kullanmak için, uygun koşullarda saklamaya özen gösterin. Gün ışığından ve sıcaklıktan korumaya dikkat edin. Parfümünüzü en az 15 cm uzaklıktan sıkarak kullanın.

Unutmayın, kokunuz sizi yansıtır. Jagler ürünleri ile kendi kokunuzu bulabilir ve her yerde etkinizi bırakabilirsiniz. Jagler ürünlerini, Turuncu Kasa’ da bulabilirsiniz. İndirim kampanyalarını takip edebilir ve istediğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz.