Filtreleme kriteri
Kategoriler
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev mutfak Ürünleri

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

John Frieda

John Frieda, ünlülerin, güzellik uzmanlarının ve bir çok tüketicinin tercih ettiği bir markadır. Saçların da neme, beslenmeye ve bakıma ihtiyacı olduğunu göz önünde bulunduran marka, farklı saç yapıları ve ihtiyaçları için ürünler geliştirmektedir. John Frieda, ürünlerini geliştirirken sadece saç yapısını değil, saç renklerini de göz önünde bulundurmaktadır. Kendinizi özel hissetmenizi sağlayabilecek saç bakım ürünlerini siz de deyebilirsiniz.

John Frieda Ürünleri

John Frieda, ilk kuaför salonunu, 30 yıl önce Londra’daki New Cavendish Caddesi’nde açmıştır. Günümüzde dünyaca ünlenen saç bakım markası olmuştur. John Frieda, tüm dünyada ünlülerin, güzellik uzmanlarının ve tüketicilerin tercihi olmuştur. Uzun yıllardır saç yapısına çözümler sunmuştur. John Frieda ürünleri saç rengine ve yapısına uygun olarak tasarlanmıştır.

Herkes sağlıklı saçlara sahip olmak ister. Ancak kuaför işlemleri, saç şekillendiriciler, yanlış uygulamalar, boyama ve açma işlemleri, hava şartları saçın yıpranmasına, hacmini ve nemini kaybetmesine neden olur. Nemini kaybeden saç cansız, mat ve sönük görünür. Saçlarınız cansız göründüğünde, bakımlı bir görüntü elde etmeniz zorlaşır.

Her cildin nasıl yapısı ve ihtiyacı farklıysa, her saçın da ihtiyacı ve yapısı farklıdır. John Frieda, ürünlerini farklı saç tiplerini düşünerek geliştirilmiştir. Hatta ürünlerini geliştirirken sadece saç yapısını değil, saç rengini dahi göz önünde bulundurmuştur.

John Frieda Sheer Blonde Sarı Saçlara Güneş Işıltısı İçin Şampuan, sarı saçların kullanımına özel olarak geliştirilmiştir. Doğal, boyalı veya gölgeli sarı saç renginde aydınlanma sağlamaya yardımcı olur. Saçlara güneş ışıltısı sağlamaya yardımcı olabilecek saç kremi ile birlikte uyguladığınızda daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

John Frieda Full Repair serisi, onarıcı sprey, şampuan, bakım maskesi ve saç kremi içerir. İşlem görmüş, yıpranmış ve boyalı saçların bakımına yardımcı olur. John Frieda Full Repair Full Body Shampoo - İşlem Görmüş Saçlar İçin Onarıcı Şampuan, saçı beslemeye ve nem kazandırmaya çalışır. Saçın daha sağlıklı, hacimli ve dolgun görünmesini sağlamaya yardımcı olur. Boyalı ve yıpranmış saçların kullanımı için ideal olan şampuan, saçlara yumuşaklık hissi vermeye çalışır.

John Frieda Frizz Ease Extra Strength Serum, kalın telli saçlardaki elektriklenme ve kabarmaya karşı bakım serumu. İçerisinde ipek proteinleri ve deniz yosunu bulunur. Saç tellerine yumuşaklık ve parlaklık kazandırmaya yardım eder. Düz ve dalgalı saçların kullanımına uygundur.

John Frieda Ürünleri ve Fiyatları

John Frieda Luxurious Volume Yoğun Hacim Kazandıran Şampuan,ince telli ve hacimsiz saçlara dolgunluk katmaya ve saç tellerini kalınlaştırmaya yardımcı olur. Saçları kökten uca beslemeye ve güçlendirmeye çalışır. Saçtaki yıpranmaları azaltmaya ve saça nem desteği sağlamaya yardım eder. Saça ağırlık vermeden, dolgun bir görünüm sağlar.

Saçlar zamanla dolgunluğunu yitirebilir ve cansız görünebilir. Tıpkı cildimiz gibi saçlarımızın da bakıma ihtiyacı vardır. Her ürünü saçlarımızda kullanmamalı ve duyduğumuz her uygulamayı, saçlarımızda denememeliyiz.

John Frieda Blonde Koyu Sarı Saçlara Nemlendirici Şampuan, koyu sarı tonundaki saçları, temizlemeye yardımcıdır. Saçları temizlerken aynı zamanda yumuşaklık sağlamaya, nem kazandırmaya, parlaklık vermeye çalışır. İçeriğinde doğal karamel, bal ve arpa özleri bulunur.

John Frieda Friz Ease serisi, elektriklenen ve kabaran saçlar için tasarlanmıştır. John Frieda Frizz Ease Serum-Şeffaf, elektriklenen ve kabaran normal saçları korumaya yardımcı olmak için geliştirilmiştir. John Frieda %100 Parlaklık Veren Bitiş Spreyi, saça ışıltı ve parlaklık kazandırmada yardımcıdır.

John Frieda ürünleri ile ilgili detaylı bilgilere Turuncu Kasa’ dan ulaşabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim