Filtreleme kriteri
Kategoriler
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Kök Hücre & Büyüme Faktörü

Kök Hücre & Büyüme Faktörü

Kök hücre canlıların dokularını ve organlarının oluşmasını sağlayan ana hücrelerdir. Kök hücreler, hücrelerin yenilenme hızını ve sayısını arttırabilme özelliğine sahiptir.

Büyüme faktörleri cildinizde ve dokularda oluşan hasarlarda düzelme sağlamaya yardımcı olabilecek bir işlevdir.

İçeriğinde büyüme faktörü olan ürünler deride ve dokuda düzelme etkisi sağlamaya yardımcı olabilmek için tasarlanmışlardır.

Kök hücre ve büyüme faktörü içeren ürünler cilde enerji kazandırmaya yardımcı olurlar ve cildin zamanının geriye döndürebilmek için çalışırlar.

Cildimiz canlı hücrelerden oluştuğu için tüm canlıların ihtiyacı olan bakıma gereksinim duymaktadır. Temizlenmesi, nemlendirilerek ihtiyacı olan suyun kazandırılması, bakımı ve korunması önemlidir. Ancak cildimiz zamana karşı koymakta zorlanır ve bazen daha güçlü bir desteğe ihtiyaç duyar. Cildinizde oluşan kırışıklık, doku hasarları, çizgiler oluşması gibi sorunları için Kök Hücre, Büyüme Faktörü içeren ürünler kullanılmalıdır.

Kök Hücre ve Büyüme Faktörü Fiyatları

Cildinizin zamanla kaybetmiş olduğu enerjiyi, sıkılığı canlılığı kazanabilmesi için uygun ürünler kullanılarak takviye edilmesi gerekir.

Zamana bağlı olarak cildinizdeki hücre yenilenme hızı yavaşlar kolajen üretimi azalır buna bağlı olarak da sarkmalar oluşur ve kırışıklıklar meydana gelir, bunu önleyebilmek için de uygun ürünlerle cildin takviye edilmesi, güçlenmesi gerekir. Kök hücre ve büyüme faktörü içeren ürünler bu konuda cildinizin düzgün görünebilmesini sağlamaya yardımcı olacaktır.
Bu etkileri hızlandıran bazı içe ve dış faktörler de bulunur, UV ışınları, kuruluk, düzensiz bir yaşam tarzı, dengesiz beslenme, hormonlar gibi bazı etkenler ise bu etkilerin daha hızlı ve yoğun bir şekilde gelişmesine neden olabilmektedir.

Turuncu Kasa sayfalarında uygun ürünlere ulaşabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim