Filtreleme kriteri
Kategoriler
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev mutfak Ürünleri

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

La Roche Posay

Cilt bakım ürünleriyle, geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan La Roche Posay markası, bir çok farklı cilt tipine ve ihtiyacına uygun ürünler geliştirmiştir. Güneş koruyucu ürünleri, cildi Güneş' in zaralı ışınlarından korumaya yardımcı olur. La Roche Posay, geliştirmiş olduğu makyaj ürünleri ile de tercih edilmektedir.

La Roche Posay Ürünleri

Her cildin yapısı ve ihtiyaçları farklıdır. La Roche Posay, farklı cilt ihtiyaçlarına yönelik ürünler geliştirmiştir. La Roche Termal Suyu, mineraller ve selenyum gibi elementlerin birleşiminden oluşur. Cildi rahatlatır, ferahlatır ve tazeler. Ürünlerinin birçoğunda La Roche Termal Suyu bulunur.

Cilt temizliği, cilt bakımının ilk aşamalarından biridir. Her cilt tpi, ihtiyaçlarına uygun ürünlerle temizlenmelidir. Akneli ciltlerin, yağlı ciltlerin ya da kuru ciltlerin bakımında, temizliğinde kullanılacak ürünler birbirinden farklıdır. La Roche PosayEffaclar serisinde, yağlı, akneli ciltlerin bakımında kullanılabilecek ürünler yer almaktadır.

La Roche Posay Effaclar Duo, yağlı ve akneli ciltlerin sorunlarını azaltmaya, gözenekleri açmaya ve cildi yenilemeye yardım eder. Cildi nemlendirmeye, cilde tazelik ve pürüzsüzlük kazandırmaya yardımcıdır. Cildin yağ dengesini sağlamaya çalışır. Alkol, renklendirici ve paraben içermeyen ürün ile cildinizi temizleyebilirsiniz.

La Roche Posay Effaclar K, karma ve yağlı ciltlerin derinlemesine temizliğini ve bakımını yapmaya yardım eder. Yaptığı peeling etkisi cildi ölü hücrelerden arındırmaya; cilde ışıltı ve parlaklık kazandırmaya yardımcı olur. Ciltteki yağlı parlamaların önüne geçmeye çalışır.

Akne sorunu olan cilt tiplerinde, kullanılan ürünler ya da uygulanan tedaviler cildi kurutabilir, nem dengesini bozabilir. Böyle ciltler hassaslaşır ve özel bir bakım ister. La Roche Posay Effaclar H, hassas yağlı ciltlerin bakım ve onarımını yapmaya; sebum oranını dengelemeye ve cilde elastikiyet kazandırmaya yardım eder.

La Roche Posay Effaclar Gel, yağlı ve akneli ciltlerde kullanıma uygun olan bir cilt temizleyicisidir. Renklendirici madde ve paraben içermez. Cildin yağ salgısını kontrol altında tutmaya çalışır. Cildi kurutmadan temizlemeye yardımcı olur.

Cilt sorunlarından biri de cilt kuruluğudur. Ciltte kuruluk, yetişkinlerde görülebileceği gibi, çocuklarda da görülebilir. Lipikar serisi, parabensiz ve sabun içermeyen formülü ile çocukların ve yetişkinlerin kullanımına uygundur. La Roche Posay Lipikar Lait, kuru ciltler olmak üzere bebek, çocuk ve yetişkin, herkesin kullanımı için idealdir. Günlük kullanıma uygundur, cildi beslemeye, nemlendirmeye ve yumuşaklık hissi vermeye çalışır.

Cilt kuruluğu da, cilt sağlığı açısından oldukça önemlidir. Kuru ciltlerin, nem desteği sağlayan ürünler kullanmaları oldukça önemlidir. La Roche Posay Toleriane Riche, kuruluk sorunu sonucu oluşan kızarıklık ve rahatsızlık hissini hafifletmeye yardımcı olur, cildi beslemeye ve nemlenme sağlamaya yardımcıdır.

La Roche Posay Hydreane Legere, karma ve normal ciltlere nemlenme sağlayan bir üründür. Gözeneklerde tıkanmaya neden olmaz, cildi yatıştırmaya ve rahatlatmaya çalışır. Nem, her cildin ihtiyacıdır.

La Roche Posay Ürünleri ve Fiyatları

La Roche Posay, cilt sağlığını ve bakımını düşünerek geliştirdiği ürünlerle ön plana çıkmaktadır. La Roche Posay Güneş ürünleri, cilde Güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı korumaya sağlamaya yardım eder. Anthelios serisi ile cilde cilde koruma sağlamaya çalışır. La Roche Posay Anthelios XL Fluide Ultra-Léger SPF50+ürünü, hassas ciltler için Güneş koruması sağlar. La Roche Posay güneş kremi, cilt tarafından kolaylıkla emilir ve ciltte rahatsızlık hissi bırakmaz. Spf 50+ derecesinde Güneş koruması sağlamaya yardımcı olur.

La Roche Posay Anthelios SPF 50+ Süt Dermo Pediatrics ürünü ise, çocuklar için özel olarak geliştirilmiş bir Güneş koruyucudur. Çocukların cildi, yetişkinlere göre daha hassas ve korunmasızdır. Çocukların narin cildinde, kullanılacak ürünlerin minimum düzeyde kimyasal içermesi gerekmektedir.

Toleriane serisi, kuru ve hassas ve güçsüz yapıdaki cilt tipleri düşünülerek geliştirilmiştir. La Roche Posay Toleriane Fluid, yağlı, hassas ve toleransı düşük cilt tipleri için idealdir. Cildi nemlendirmeye, yenilemeye ve yatıştırmaya yardımcıdır. Cildi nemlendirirken korumaya da yardımcı olur.

Geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan, La Roche Posay markasının ürünlerini Turuncu Kasa’ da inceleyebilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim