Filtreleme kriteri
Markalar
Daha Fazla less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Kurban Bayramı fırsatlarını kaçırma

Kurban Bayramı fırsatlarını kaçırma

Yaz kampanyası ile güneş kremlerindeki fırsatı kaçırma

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Masaj Yağları

  Masaj Yağları

  Bazen rahatlamak ve sadece biraz gevşemek için bazen de ağrıyan bölgelerimize masaj yaptırırız.

  Masaj yaparken ovma hareketlerini kolaylaştırmak, cildi acıtmamak için masaj jelleri tercih edebilirsiniz. Pek çok masaj jeli çeşidi bulunmaktadır. Bazı masaj yağlarıkokusuz ve tatsız, sadece kayganlık sağlamaya yardımcı ise, bazı masaj jelleri ise koku ve aroma içerir, bu kokular masaj sırasında diğer duyuları da harekete geçirmeye yardımcı olur. Ayrıca kayganlaştırıcı ve masaj jeli olarak çift kullanım etkisine sahip olan masaj jelleri hem vücudun her bölgesine masaj yapabilmeyi sağlamaya hem de vajinal kuruluk sorununuz da ilişki sırasında kayganlık sağlamaya yardım eder.

  Siz de masaj yağı çeşitleri ile gecelerinizi renklendirebilirsiniz.

  Eğer yatak ilişkiniz monotonlaştıysa, biraz daha farklı heyecanlar arıyorsanız ya da yeni bir ilişki başlangıcındaysanız farklı aromalara sahip masaj yağları ya da jellerini kullanarak birbirinize masaj yapabilir ve ilişkiyi canlandırmak için yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.

  Masaj Yağları ve Fiyatları

  Partnerlerin birbirine dokunması önemlidir. Birbirinize dokunarak sevgilinizi keşfedebilirsiniz. Partnerinizin ya da sizin haz ve uyarılma noktalarınızı keşfedebilmeniz, ilişkinizi biraz daha heyecanlı hale getirebilmeniz için masaj uygulamalarını deneyebilirsiniz. Masaj yağları kullanarak yaptığınız masaj ile partnerinizi rahatlatabilir ve uyarıcı bir etki sağlayarak geceyi ateşleyebilirsiniz.

  Turuncu Kasa’da satılan masaj jelleri ve masaj yağları çeşitleri ve diğer cinsel sağlık ürünleri gizli paketleme ile paketlenerek elinize ulaştırılır. Paket elinize ulaşana kadar içinde ne olduğu kimse tarafından bilinmez.

  Siz de zevkinize uygun olarak seçebileceğiniz masaj yağları ile birbirinize masaj yapın ve yumuşak dokunuşların keyfini yaşayın.

  Masaj yağları cilde uyumlu olarak formüle edilmişlerdir.

  Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
  whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim