Filtreleme kriteri
Kategoriler
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Viaxi

Viaxi markasında yer alan cinsel sağlık ürün çeşitleri ile daha renkli bir cinsel yaşam, daha sağlıklı ve rahat bir cinsellikyakalayabilirsiniz. Armoni Medikalê ait olan ürün çeşitleri ile yatak odanızı renklendirebilirsiniz.

Viaxi Ürünleri

Viaxi, Armoni Medikal'e ait bir markadır. Armoni medikal, kişisel bakım, kozmetik, sağlık ürünleri sunmaktadır.

Viaxi markasıAvrupa ve Amerika'da kalitesi ve özellikleri ile kendini kanıtlamış, çok tercih edilen, konusunda lider markalardan biridir.

Son derece hassas bir konu olan cinsel sağlık ürünleri konusunda daha özenli davranan firma en iyi olanı, farklı olanı ve kendini kanıtlamış markaları ve ürünleri sunmaya çalışmaktadır.

Çok geniş bir bayii sayısına sahip olan Armoni medikal Türkiye'de ve yurt dışında çalışmalar yapmaktadır.

Viaxi Tightening Gel Vajina Sıkılaştırıcı Jel, pek çok cinsel sağlık sorunlarından biri de kadınları bazı nedenlerden dolayı, mesele, hamilelik ve doğum, ilerleyen yaş gibi etkilerle vajinal bölgesi sıkılığını kaybeder. Bu da özellikle cinsel ilişki sırasında hem kadının hem de erkeğin yeterince zevk almamasına neden olur.

Viaxi Tightening Jel, vajina duvarına daha esnek bir doku kazandırmaya yardımcı olan jel, ihtiyacınız olan vajinal sıkılığı sağlamak için tasarlanmıştır. Viaxi Genital Sıkılaştırıcı Jel olarak da bilinmektedir.

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel Çikolatalı Aromalı 100 ml, kuruluk sorunu yüzünden cinsel hayatında mutsuz olan kişiler ve cinsel hayatına daha renkli ve değişik bir tat kazandırmak isteyenler için tasarlanmış jeldir.

Viaxi Kayganlaştırıcı, vajinaya uygulayarak kullanılır, su bazlıdır ve kolayca temizlenebilir. Kuruluk sorunu pek çok kadının yaşadığı bir rahatsızlıktır. Hormonal değişimler, kullanılan bazı ilaçlar, psikolojik nedenler, stres, cinsel isteksizlik, korku, heyecan gibi pek çok durum kuruluk yaşamanıza neden olabilir. Kuruluk çeken kadınlar cinsel ilişki sırasında acı ve ağrı hissederek ilişkiden de uzak durmak isteyebilirler. Bu nedenle bu sorunun çözümlenmesi önemlidir. Kayganlaştırıcı ürünler ilişki sırasında ihtiyaç duyacağınız kayganlığı sağlamaya yardımcı olur. Doğal kayganlık hissi verirken çikolata ve çilek aroması ile de hoş bir tat ve kokuya sahiptir. Ürünün aromasız sade seçeneği de bulunmaktadır. Prezarvatifle uyumlu olarak geliştirilmiş olan kayganlaştırıcı jeller, yağ içermez.

Viaxi Ürünleri ve Fiyatları

Viaxi BIZZZ Titreşim Halkası, sıradanlaşmış cinsel hayatınıza farklı bir eğlence ve zevk katmak için tasarlanmış olan bir üründür. Pille çalıştırılan bu halka titreşimli özelliği ile her iki tarafa da zevk vermeye yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Kadınlar da dış vajinal bölgede daha güçlü bir uyarıcı etki sağlamaya ve erkeğin de doyuma ulaşma zamanında gecikme sağlamaya da yardımcı olur.

Hassas bölgelerde sağladığı uyarıcı etki daha fazla zevk almanız için çalışacaktır.

Ürün esnek yapısı ile her penise uyum sağlar ve kayma yapmaz, düğmesi ile açılıp kapatılabilir.

Viaxi Whitening Cream 50 ml, anal, vajinal, kasık ve koltuk altlarınızda görülebilen renk koyulaşması sorunu için cilde daha açık bir renk kazandırmaya yardımcı bir üründür. Bitki özleri ile formüle edilmiş olan ürün görünüm açısından verdiği rahatsızlık nedeniyle kişide öz güven kaybı yaşanmasına neden olabilmektedir. Bu bölgelerde bazı sebeplerle yaşadığınız koyulaşma için ürünü düzenli olarak kullanmanız önerilir.

Cinsel sağlık ürünlerinden olan Viaxi markası, gizlilik ile paketlenerek yine gizlilik politikasına uygun olarak elinize ulaşacak ürünlerden oluşmaktadır. Paketin içinde ne olduğu hiç kimse tarafından anlaşılmaz.

Hayatın doğasında var olan cinsellik hem ihtiyaç hem de hayatınızın rengidir, bunu daha fazla renklendirmek, sıradanlıktan kurtarmak ya da sorunlarınıza çözüm sağlayabilmek için cinsel sağlık ürünlerini kullanabilirsiniz.

Viaxi markasında bulunan ürün çeşitlerine Turuncu Kasa sayfasından ulaşarak inceleyebilir ve ucuz fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim