Filtreleme kriteri
Markalar
Daha Fazla less
Fiyat
Boyut
Seçenek
Filtrele

Turuncukasa Blog

Yaz kampanyası ile güneş kremlerindeki fırsatı kaçırma

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Maskara-Rimel

  Hangi makyaj stilini tercih ederseniz edin makyajınızı tamamlamak için mutlaka maskara kullanmanız gerekecek. Kirpiklerinizi daha kalın ve daha yoğun göstermek için rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünleri uygun fiyatla satın alma fırsatı burada!  Sizler için hazırladığımız koleksiyon içerisinde kullanıcıların büyük beğenisini toplayan rimel çeşitlerini bir arada görebilirsiniz. Kullanımı gayet kolay olmakla birlikte tüm makyaj stillerinde tercih edilebilen ürünleri hemen şimdi inceleyin ve denemek istediklerinizi sepetinize ekleyin!

  Maskara Ve Rimel

  Etkileyici bakışlara sahip olmak için ihtiyacınız olan sadece kaliteli bir maskara ve rimel kullanımıdır. Kirpikleriniz ne kadar yoğun ve uzun görünürse bakışlarınız o kadar etkileyici olacaktır. İşte bu nedenle başarılı bir makyajın olmazsa olmazlarından biri de maskara rimel kullanımıdır. Sitemizde pek çok farklı markanın ürün çeşidini sizlerle buluşturuyoruz. Sadece tek kat kullanımım bile daha uzun ve yoğun bir kirpik görünümü sağladığı maskara çeşitlerini de alternatifleriniz arasında göreceksiniz. 

  Dilerseniz marka seçimi yaparak sürekli olarak kullandığınız markanın tüm rimel çeşitlerinin sizin için listelenmesini sağlayabilirsiniz. Uygun fiyat fırsatından faydalanarak denemek istediğiniz farklı bir markanın rimel çeşitleri varsa tek tıkla sepetinize ekleyin. Sizin için en uygun olan maskara çeşidini bulmak için birkaç farklı ürünü satın alabilir ve hangi markanın rimel çeşidinin ihtiyacınızı karşıladığını kolayca belirleyebilirsiniz.

  Maskara Nedir?

  İncelediğiniz bu sayfada yer alan maskara ya da rimel makyaj ürünleri arasında en çok tercih edilenlerin başında geliyor. Göz makyajında kullanılan bu ürün dip kısmından uç kısmına doğru kirpiklerin tamamına sürülerek kullanılıyor. Böylelikle kirpiklerin daha kalın ve daha uzun bir görünüm kazanması sağlanıyor. Aynı zamanda kirpiklere daha koyu bir renk görünümü kazandırmak için de maskara ve rimel çeşitlerinin kullanılması yeterli olabiliyor. 

  Bu ürünler genellikle siyah renginin farklı tonlarını taşıyor olsa da mavi ya da kahverengi gibi farklı renk seçeneklerinin çeşitli markalar tarafından kullanıcılara sunulduğunu belirtelim. Ancak klasik göz makyajı stillerinde siyah renkli olan rimel çeşitleri tercih ediliyor. Maskara çeşitleri farklı fırça yapısına sahip olabiliyor. Bu fırçalardan kısa kıllı olanlar kirpikleri daha kalın göstermeye yönelik olarak tasarlanıyorken uzun kıllı olanlar da kirpiklere daha uzun bir görünüm kazandırma amaçlı olarak kullanılıyor. Sadece tek kat kullanım ile tel tel ayrılmış ve uzun bir kirpik görünümü elde edilebilir. Daha yoğun bir kirpik görünümü için iki kat kullanım  çoğunlukla yeterli oluyor.

  Maskara Ve Rimel Çeşitleri

  Elbette tüm makyaj malzemelerinde olduğu gibi bu sayfada da en iyi maskara çeşitlerini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Maskara ile rimel arasındaki fark sıklıkla merak ediliyor. Maskara kirpikleri yoğunlaştırmak için kullanılan bir ürün olurken rimel çeşitleri maskaraya nazaran biraz daha likit formda olabiliyor. Bu nedenle rimel çeşitlerinin kirpikleri daha uzun gösterme amaçlı olarak kullanıldığını söyleyebiliriz. Ancak temel olarak incelendiğinde maskara ve rimeller arasında önemli bir fark bulunmuyor. Her iki makyaj malzemesi de aynı işleve sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile maskaralar ve rimeller arasından tercih yapabilirsiniz.

  Maskara Ve Rimel Özellikleri

  Maskara ile rimel özellikleri hangi markanın hangi ürün çeşidinin tercih edildiğine bağlı olarak değişebilir. Ancak ortak özellikleri kirpikleri daha kalın ve daha uzun göstermektir. Tüm maskara ve rimel çeşitlerinin bu amaca yönelik olarak tasarlanan makyaj malzemeleri olduğunu belirtelim.  Kirpiklere sadece tek kat uygulanabildiği gibi iki kat şeklinde de uygulanabilir. Takma kirpik kullananlar da gerçek kirpiklerine sürdüğü gibi takma kirpiklerine maskara sürebilir. Özel tasarımı sayesinde son derece kolay bir şekilde uygulanan bu ürünler dermatolojik olarak tüm testlerden geçirildikten sonra kullanıma sunuluyor.

  Maskara Ve Rimel Fiyatları

  Maskara çeşitleri göz makyajında kullanılan kozmetikler arasında fiyatı en yüksek olan malzemelerden biridir.  Ancak sitemizde sizlere en uygun rimel fiyatları avantajını sunuyoruz. Kaliteli ve kullanışlı olan maskara çeşitleri için gayet düşük bir bütçe ayırmanız yeterli oluyor. Suya dayanıklı olarak tasarlanan maskara çeşitleri de seçenekleriniz arasında bulunuyor. Kullanım sırasında topaklanma yapmayan ve muntazam bir kirpik görünümü elde etmenizi sağlayan rimel çeşitleri için yüksek rakamlardan oluşan bir bütçe ayırmanıza hiç gerek yok. Sitemizden alışveriş yapmanız durumunda en düşük maskara fiyatları  ayrıcalığından faydalanabilirsiniz. Üstelik uygun fiyatlar yılın sadece belirli dönemlerinde değil tüm yıl boyunca geçerlidir.

  En İyi Maskara Ve Rimel Ürünleri Turuncukasa'da! 

  En kaliteli rimel markaları tarafından üretilen maskara çeşitlerini siz de denemelisiniz.  Uzun süre kullanıldığında dahi kirpiklerinize kazandırdığınız formu korumayı başaran bu ürünler sitemizde yüz güldüren fiyatlarla yeni sahiplerini bekliyor. Makyaj malzemeleriniz arasına mutlaka kazandırmanız gereken en iyi rimel çeşitleri için sitemizde keyifli bir keşfe çıkmanız yeterli olacaktır. İlginizi çeken rimel çeşitlerinin üzerine tıklayın. Böylelikle rimelin sahip olduğu özellikleri de anında karşınızda göreceksiniz.  Kredi kartı ile ödeme ya da taksit ile ödeme gibi çeşitli ödeme kolaylıklarından faydalanabilirsiniz. İhtiyacınız olan diğer makyaj malzemeleri için sitemizde yer alan ürün koleksiyonlarına göz atmanız yeterli olacak.

  Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
  whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim