Filtreleme kriteri
Kategoriler
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Nivea

Nivea markasının ürünleri, bir çok ülkede, uzun yıllardır tercih edilmektedir. Güneş ürünleri, yüz ve vücut bakım ürünleri, dudak bakım ürünleri, Güneş bakım ürünleri, erkek bakım ve bebek bakım ürünleri bulunmaktadır. Ürünler geliştirilirken kullanıcıların, cilt sorunlarına çözüm getirilmeye çalışılmıştır. siz de Nivea ürünlerini deyebilir ve tüm alieniz için gerekli olan bakımı sağlayabilirsiniz.

Nivea Cilt Bakım Ürünleri

Dünyanın en büyük cilt bakım markalarından biri olan Nivea ürünlerini, kullanıcıların ihtiyaçlarına çözüm getirmek üzere geliştirmiştir. Bebek bakım ürünleri, vücut bakımı, yüz bakımı, erkek bakımı, güneş bakımı ürünleri bulunmaktadır. Oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan Nivea markasının tarihi çok uzun yıllara dayanmaktadır.

Her cildin neme ihtiyacı vardır. Nivea Soft El ve Vücut Kremi, cilde rahatsızlık hissi vermeden nemlenme sağlamaya yardım eder. El, yüz ve vücut için kullanıma uygundur. Güneş, soğuk hava, merkezi ısıtma sistemleri, kullanılan ürünler, yanlış uygulamalar ciltte kuruluklara neden olabilir. Kuru cilt, dış etkenlere karşı savunmasızdır, esnekliğini kaybeder. Pul pul dökülmeler, ten renginde soluk görüntü oluşabilir. Ayrıca ince çizgi ve kırışıklıklar belirginleşmeye başlayabilir. Nivea nemlendirici ürünü, cildi beslemeye ve yumuşaklık hissi sağlamaya yardım eder. İhtiyaç duyduğunuz her an kullanabilirsiniz.

Ciltte kuruluğa sebep olan etkenlerden biri de Güneş ışınlarıdır. Güneş banyosunun ardından ciltte kuruluk hissedilebilir. Nivea Moisturising After Sun Spray, cildi nemlendirmeye, yumuşaklık hissi vermeye yardımcı olur. Cildin gerginliğini yatıştırır ve yenilemeye çalışır. Ciltte ferahlama hissi sağlayabilir. Güneş banyosundan sonra cildi nemlendirmek gerekir.

Nivea Deniz Mineralli Nemlendirici Duşta Vücut Kremi, cildin nem ihtiyacını karşılamaya çalışan bir üründür. Deniz mineralleri içerir, renklendirici ve silikon içermez. Duş sonrasında cilde nem desteği sağlar, ayrıca nemlendirici bir ürün kullanmaya gerek kalmaz.

Terlemek, doğal bir şeydir ve ter ilk başta kokusuzdur. Ancak belli faktörlerin de etkisiyle kötü koku oluşumuna neden olabilir. Kötü kokmak, kişinin kendine güvenini sarsar, çevre tarafından hoş karşılanmaz. Ter kokusunu önlemek için, doğru ürünler kullanmak gerekir. Nivea Pearl Beauty Deodorant Spray, hoş kokusu ile terlemeyi önlemeye, kötü koku oluşumunun önüne geçmeye çalışır. Alkol ve boya içermeyen formülü ile cilt yapısına uyum gösterir. İçeriğinde bulunan inci özleri ile koltukaltına bakım yapmaya ve pürüzsüz bir görünüm sunmaya yardım eder. Yıkandıktan sonra, Nivea Vücut kremini uygulayın ve durulayın. Cildinizdeki yumuşaklık etkisini hissedebilirsiniz.

Nivea Ürünleri ve Fiyatları

Nivea markasında erkek bakımına da uygun ürünler geliştirmektedir. Erkeklerin bazıları her gün veya sık sık tıraş olurlar. Tıraş olmak, cildi kurutabilir, tahriş oluşumuna sebep olabilir. Nivea For Men Easy Cross Shave Traş Jeli, kusursuz bir tıraş sunmak için geliştirilmiştir. Tıraş bıçağının yüzde kolaylıkla kaymasına yardımcı olur ve pürüzüsüz bir tıraş sağlamaya çalışır. Cilde yumuşaklık verir ve tıraşı kolaylaştırır.

Nivea, yetişkinlerin bakımı için ürün geliştirirken, bebekleri de unutmamıştır. Bebeklerin cildi, yetişkinlere göre çok daha fazla hassas ve savunmasızdır. Bebekler için kullanılan ürünlerin doğru seçilmesi gerekir. Temizlik ve banyonun bebeğin gelişimindeki önemine uzmanlar değinmektedir. Bebek yıkandığında sakinleşir, daha rahat uykuya dalar. Nivea Baby Saç ve Vücut Şampuanı, içerdiği doğal papatya özleri ile bebeğin hem cildini hem de saçlarını temizlemeye yardımcı olur. Alkol, paraben, sabun ve boya içermez, cilt yapısıyla uyumludur.

Nivea ürünlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa'dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim