ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Kredi Kartı Hakkında

Nuk Classic Fashion Silikon Emzik 2 Numara

2460

Markası : Nuk

1 Item Items

6-18 ay arası bebeklerin kullanımına uygun olan, Nuk Classic Fashion Silikon Emziği, canlırengiyle, bu sayfadan sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

12.90 TL

6.45 TL

50% indirim

- +

Kazanacağınız puan 64 tupara Toplam tutarı: 0.06 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Nuk Classic Fashion Silikon Emzik 2 Numara

Nuk Classic Fashion Silikon Emzik 2 Numara

Marka Adı: Nuk

Ürün Adı: Nuk Classic Fashion Silikon Emzik 2 Numara

Ürün Miktarı: 1 adet emzik

Ürün Özellikleri: 6-18 ay arasındaki bebeklerin kullanımına uygundur. Silikondan üretilmiş ve yumuşak, pürüzsüz bir yapıya sahiptir. Güvenlik halkasına ve hava çıkış sistemine sahiptir. Bebeğin ağız yapısıyla uyumludur. Emzik kalkanı sayesinde emziğin tamamen ağza alınmasını engelelr.

Sonuç: Bebeğin emme davranışı ile sakinleşmesinde yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Temiz ve sağlam olduğundan emin olduğunuz emziği, bebeğinize verebilirsiniz.

İçerik: Silikondan üretilmiştir ve BPA içermez.

Her bebek dünyaya emme refleksi ile birlikte gelir. Bu refleks kimi bebeklerde daha yüksektir. Bu refleksin güçlü olduğu bebekler, sadece anneyi emmekle yetinmek istemeyebilirler ve bu durumda huysuzluk yaşayabilirler. Emzik kullanımı, tam da bu durumda gündeme gelebilir.

Emzik, bebeğin emme içgüdüsünü tatmin edeceği için, bebeğin sakinleşmesini, rahatlamasını sağlayabilir.

Emzikler silikondan veya kauçuktan üretilebilir. Silikon emzikler, diş darbelerine çok fazla dayanıklı değildir. Bu yüzden genellikle diş çıkarmamış bebeklere tavsiye edilir ve kolayca deforme olmaz. Kauçuk ise diş darbelerine daha dayanıklıdır, ancak suyu daha çabuk çektiği için daha kolay bir şekilde deforme olur.

Seçeceğiniz sağlıklı ve güvenli ürünlerle, bebeğinizin gelişimini destekleyebilirsiniz. Nuk markasındaki ürünler, bebeğin sağlıklı gelişimi ve annelerin iç rahatlığı düşünülerek geliştirilmiştir.

Geniş bir ürün yelpazesi bulunan Nuk markası, kullanıcıların memnuniyetini kazanmayı başarmıştır.

Nuk Classic Fashion Silikon Emzik 2 Numara, 6-18 arasındaki bebeklerin kullanımı için uygundur. Silikondan üretilen emzik, yumuşak ve pürüzsüz bir yapıdadır. Bebeğin sağlıklı ağız gelişimini de destekler. Ağız kalkanı bebeğe uygun biçimde dizayn edilmiştir. NUK hava çıkış sistemi mevcuttur. Canlı, keyifli desenleri hem sizin hem de bebeğinizin ilgisini çeker.

Nuk Classic Fashion Silikon Emzik 2 Numara, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılmaktadır.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler