Nuk Emzik Kutusu

Markası : Nuk

Barkod : 4008600100461

0 Item Items

Kullanmadığınız zamanlarda temiz kalmasını sağlayan, Nuk Emzik Kutusunu, bu sayfadan sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

25.90 TL

25.9 TL

0% indirim

Array ( [2] => Array ( [group_name] => Renk Seçenekleri [name] => Renk [group_type] => select [default] => 2304 [attributes] => Array ( [2653] => Mor [2358] => Mavi [2305] => Yeşil [2304] => Sarı ) [attributes_quantity] => Array ( [2653] => 0 [2358] => 0 [2305] => 0 [2304] => 0 ) ) ) 1

Kazanacağınız puan 258 tupara Toplam tutarı: 0.26 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Nuk Emzik Kutusu

NUK Emzik Kutusu

Marka Adı: NUK

Ürün Adı: Nuk Emzik Kutusu

Ürün Miktarı: 1 adet

Ürün Özellikleri: Bebeğin emziği emmediği zamanlarda, seyahat halinde, başka bir emziği kullanmaya karar verdiğinizde, emziği güven içinde saklamanıza yardımcı olur. Emzik kutusu sayesinde, kullanılmadığı durumlarda, emziğin kirlenmesi ve kaybolması önlenmeye çalışır.

Sonuç: Emziğin güvenleve sağlıklı biçimde muhafaza edilmesine yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Bebeğiniz emziği kullanmadığı durumlarda kullanabilirsiniz.

İçerik: BPA içermez.

Çoğu bebek emzik kullanır. Emzik kullanımında temizlik esaslarına dikkat etmek oldukça önemlidir. Emziğin temizliğini ve korunmasını sağlamak her zaman kolay olmayabilir. Emziğin yere düşmesi, arabaya düşmesi veya kaybolması her zaman mümkündür. Yere düşen emziğin mutlaka yıkanması gerekir.

Nuk emzik kutusu, emziği temiz ve güvenli bir biçimde muhafaza etmenizde yardımcıdır. Bebeğiniz uyuduğunda veya emziğini değiştirmek istediğinizde, emzik kutusu size yardımcı olacaktır. Bebeğinizin emziği kullanmadığı durumlarda, bu kutu içerisinde muhafaza edebilirsiniz. NUK emzikleri ile uyumlu yapıdadır.

Özellikle seyahat sırasında, emziğin kirlenmeden veya düşmeden korunmasına yardımcı olur.

Bebekler, her şeyden çabucak etkilenebilirler. Yetişkinler için, çok da önemli olmayan ayrıntılar, bebeğin olumsuz yönde etkilenmesine neden olabilir.

Bebekler, yetişkinlerin bakımına, sevgisine ve şefkatine muhtaçtır. Onların bakımından, beslenmesinden ve sağlıklı bir biçimde gelişiminden ebeveynleri sorumludur.

Nuk markası, bebeklerin sağlıklı gelişimini destekleyecek ürünleri ile ebeveynlerin yanında olmaya çalışır. Emzikleri, biberon emzikleri, biberonları, bebek kişisel bakım ürünleri, dişlikler, suluklar gibi geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Nuk Emzik Kutusu, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.