Nuk Emzik Askısı

Kargo 1TL

Nuk Emzik Askısı

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Nuk

2475

Barkod : 4008600106586

5/1
10%
İNDİRİM
28.90 ₺ 26.01 TL

Bebeğin kıyafetlerine kolay takılan klipse sahip, Nuk Emzik Askısını, sayfamızdan ucuz fiyata sipariş verebilirsiniz.

Adet
Stok Durumu: Stokta yok

Tüm Siparişlerinizde Kargo Sadece 1TL!
 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Nuk Emzik Askısı

Nuk Emzik Askısı

Marka Adı: Nuk

Ürün Adı: Nuk Emzik Askısı

Ürün Miktarı: 1 adet

Ürün Özellikleri: Hem halkalı hem de halkasız emziklerde kullanıma uygundur. Sahip olduğu esnek  bandı dayanıklıdır. Bebeğin emziğinin yere düşerek kirlenmesinin önüne geçer. Kıyafetlere takılarak kullanılabilir.

Sonuç: Bebeğin emziğinin yere düşmesini önlemeye yardımcıdır.

Kullanım Şekli: İlk kullanımdan önce plastik güvenlik bandını çıkarın. Tek elle halkalı ya da halkasız emziğe rahatlıkla takılabilir. Bebeğin elbisesindeki kurdele, bağcık gibi şeylere takılması önerilmez.

Her bebek özeldir ve kendine hassas özellikleri vardır. Bazı bebekler emzik kullanırken, bazı bebekler de emzik kullanmayı tercih etmezler. Emme refleksi güçlü olan bebekler, emzik ile bu ihtiyaçlarını giderebilirler ve kendilerini daha güvende hissedebilirler.

Eğer bebeğiniz emzik kullanıyorsa, emiğin sık sık yere düşmesi sizi tedirgin edebilir. Bebekler dış tehlikelere ve tehditlere karşı son derece savunmasızdır. Bu yüzden bebeklerle ilgili her ayrıntıya dikkat edilmesi gerekir.

Nuk EmzikAskısı, halkalı ya da halkasız tüm emzik tipleri için uygundur. Emziğin yere düşmesini önlemeye çalışır. Bebeğin giysilerine takılarak kullanılabilir. Kalın yapılı kıyafetlere takmak, bandın zorlanıp, zarar görmesine neden olabilir.

Bebek yatarken veya beşikteyken takılması da önerilmez. Bu bebeğin boynuna dolanmasına neden olabilir. Her kullanımdan önce bandın sağlamlığı kontrol edilmelidir. Emzik bandı çekilerek uzatılmaya çalışılmamalıdır.

Nuk Emzik Askısı, bir oyuncak veya diş kaşıyıcı olarak kullanılmamalıdır. Temizliği ılık suda yumuşak bir temizleyici ile yapılmalıdır ve yüksek sıcaklıktan uzak tutulmalıdır. Yıkandıktan sonra iyice durulayın.

Nuk Emzik Askısı, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılmaktadır. Siz de sitemizdeki Nuk ürünlerini inceleyebilir ve uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

2475

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Nuk Emzik Askısı

Bebeğin kıyafetlerine kolay takılan klipse sahip, Nuk Emzik Askısını, sayfamızdan ucuz fiyata sipariş verebilirsiniz.

Düşünceniz