Turuncukasa Blog

Sunlife MultiVitamin

Vitawin Maxiwin Vitamin C

Sambucol Plus Efervesan 15 Tablet

Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 3x40'lı Paket

Newessentials Ürünleri ve modelleri Turuncukasa da

Nutrigen

Nutrigen vitamin ve balık yağı içerikli ürünlerine en ucuz fiyatlarla sitemizden ulaşabilir, özelliklerini inceleyerek kolayca sipariş verebilirsiniz.

Nutrigen Ürünleri

2001 yılında Türkiye de Mikro-Gen firması tarafından kurulmuştur. Güvenli ve yenlikçi ürün çeşitleri ile Nutrigen markası ile çocuklar için besleyici ürünler üretmektedir. AR-GE ağırlıklı çalışmalar yaparak Sağlık Bakanlığı tarafından uygunluk değerlendirilmesi oluşturulmuştur.

Hem Türkiye hemde Dünya pazarına arz etmektedir. Nutrigen ürünlerinin içeriğindeki bitkisel özlerle çocuk gelişimini desteklemektedir.Günümüzde tehlikeli olan beslenme alışkanlığına karşı geliştirdiği içecek ve gıdalar ile sağlıklı beslenmede ön plana çıkmıştır.

Nutrigen şurupları içerisinde bulunan üzüm çekirdeği ekstresi , balık yağı, omega, propolis; demir; vitamin A, C,D,E,B12, ve B vitaminleri gibi zengin formülü ile beslenmeye yardımcı olur. Nutrigen Markası; Sağlıklı gelecek için çocukların beslenmesine takviye olarak gelişimlerinin daha hızlı olmasını destekler.

Nutrigen Ürünleri ve Fiyatları

Nutrigen Üzüm Şurubu: 13 vitamin , 5 mineral içeren sağlıklı bir besin takviyesidir.Çocukların en iyi şekilde beslenmesi için vitamin ve minerallere ihtiyacı vardır.Yeterli beslenemeyen çocukların gelişimi yavaşlar ve daha sık hastalanırlar bu nedenle çocukların vitamin takviyesi yaparak hastalıklara karşı daha dirençli olmalarına yardımcı olmalıyız. Beyin sağlığı ve bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olmakla birlikte metabolizmanın düzenli bir şekilde çalışmasını sağlamaya yardımcı olur.

Nutrigen Ferromixin: İçeriğindeki demir mineralleri ile çocuk gelişimine katkıda bulunarak daha sağlıklı bir gelişme süreci geçirmelerine yardımcı olur.Demir insan vücudu için çok önemli bir mineraldir. Demir eksikliği sonucu vücutta birçok hastalık meydana gelir.Vücudun gelişmesine yardımcı olurken hastalıklara karşı koruma sağlar.

Nutrigen Vegy Şurup:Sebze yemeyenler için geliştirilmiş bir üründür.7 sebze ekstresi, 12 vitamin, 3 mineral içerir.Formülünde nar suyu, lahana, brokoli, pırasa, kereviz,enginar, ıspanak ve havuç bulunmaktadır.

Nutrigen Omega 3 Şurubu: Vücudumuz için sağlıklı bir besin takviyesidir.Beyin gelişimini desteklemektedir. Omega 3 (DHA+EPA),Vitamin A,vitamin D,vitamin E,vitamin K, İyot ve Selenyum mineralleri içermektedir. Okul başarısının artması öğrenmenin kolaylaşası için yardımcı olur.

Nutrigen Balık Yağı: Zengin içeriği ve özel formülü ile çocukların kemik gelişimini hızlandırarak büyümelerine ve boylarının uzamasına yardımcı olur.Beyin ve zeka gelişimini desteklemeye yardımcı olur.Konsantrasyon davranış ve dikkati kontrol altına almaya çalışır.Bağışıklık sistemi üzerinde de faydalı etkileri bulunmaktadır.

Sağlığınız için besin takviyesini ihmal etmemelisiniz. Kalite ve güven veren içerikleri ile Nutrigen ürünlerine Turuncu Kasadan uygun fiyata ulaşabilirsiniz.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim