Turuncukasa Blog

Ev mutfak Ürünleri

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Okey

Okey markası, 1991 yılında Türkiye' da aile planlamasını sağlamak, insanları bilinçlendirmek üzere tüketicilerin hizmetine sunulmuştur. 1992 yılında ilk prezervatif reklamını yayınlayan markanın prezervatifleri, istenmeyen gebeliklerin önüne geçmeye ve cinsel yollarla bulaşabilecek rahatsızlıkları önlemeye yardımcıdır. Okey markası, Türkiye Aile Sağlığı ve Planlaması Vakfı tarafından desteklenmektedir. Prezervatiflerinin dışında, cinsel yaşama farklı bir deneyim sunacak ürünleri de bulunmaktadır.

Okey Ürünleri

1991’de Türkiye'de aile planlamasını bilinçlendirmek ve doğum kontrol yöntemlerine yardım için OKEY markası piyasaya sunuldu. 1992'de, ilk OKEY prezervatif reklamını yayınladı. Prezervatif, istenmeyen gebeliği önlemede ve cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı korumada yardımcı üründür. OKEY, piyasaya sürüldüğünden beri TAP Vakfı (Türkiye Aile Sağlığı ve Planlaması Vakfı) tarafından desteklenmektedir.

Güvenli bir cinsel birliktelik için Okey prezervatif önermektedir. Okey markası, toplumda, korunma bilincini yayma amaçlı olarak çalışmalar yapmaktadır. Markanın amaçlarından biri de toplumda bilinci arttırmak ve prezervatif kullanımını yaygınlaştırmaktır.

OKEY prezervatif çeşitleri: Çifte Haz, Ultra Hisset, Rötar, Sıcak Temas, Hisset, Zirve, Ekstra Koruma, Klasik, Büyük Boy, Karma Paket, Renk Renk, Kayganlaştırıcı Jel, Sımsıkı dır.

Okey Prezervatif Rötar 20'li, içeriğinde geciktirici krem, kayganlaştırıcı jel ve benzocaine içermektedir. Şeffaf bir forma sahiptir. Genişliği; 52 +- 2 mm dir. Cinsel hayatınıza canlılık katmaya çalışır.

Okey Non Stop Prezervatif 10'lu, kolay açılıp takılabilen prezervatif, yepyeni deneyim yaşamak isteyenler için üretilmiştir. Kolay açılıp takılabilmesi en büyük özelliğidir. Böylece hızınızı kesmenize gerek kalmaz.

Okey hisset prezervatif, ince formlu tasarlanmıştır. Kayganlaştırırcı içerir. Pembe rengi ve çilek kokusu ile cinsel yaşamınıza renk katmaya çalışır. İnce formu ile zevki daha fazla hissetmenize yardımcı olur.

Okey Karma Paket Prezervatif ile her ilişkide farklı ürünler deneyebilirsiniz. Paketin içinde 2 adet ince, çilek kokulu, pembe prezervatif, 2 adet kadın ve erkek için tırtıklı ve kabartmalı özellikte prezevatif, 2 adet başı daha geniş ve renkli prezervatif, 2 adet vanilya kokulu, geniş baş kısmı tırtıklı yapıya sahip prezervatif, 2 adet vücut ısısını yükselten prezervatif bulunur. Her ilişkide farklı bir deneyim yaşamanıza fırsat sunar.

Okey Ürünleri ve Fiyatları

Kadınlarda vajinal kuruluk, cinsel ilişkiden soğumaya, ilişki sırasında acı hissine neden olabilir. Cinsel uyarının eksik hissedilmesi, cinsel isteksizlik, kullanılan birtakım ilaçlar, stres, psikolojik sebepler, kadınsal rahatsızlıklar, vajinal kuruluğa sebep olabilir. Bu kuruluğun giderilebilmesi için, kayganlaştırıcı jellerden yardım alınabilir.

Okey Çilek Aromalı Kayganlaştırıcı Jel, prezervatifle veya tek başına kullanıma uygundur. Vajina florasına zarar vermez. Ürün, gebeliğe karşı bir koruma sağlamaz. Pompalı şişesiyle kolay bir kullanıma sahiptir ve hijyen açısından da avantajlıdır. Çilek esansı ile cinsel yaşamınıza farklı bir deneyim sağlar.

Cinsel yaşamın en önemli özelliği özgürce ve korkmadan yaşanıyor olmasıdır. Oluşabilecek rahatsızlıkların ve istenmeyen gebeliklerin önüne geçebilmek için prezervatif kullanmanız önerilir. Okey markası, birbirinden farklı prezervatif çeşitleri ile korunmanıza yardımcı olur. Ürünleri ile sadece koruma sağlamaya değil, aynı zamanda cinsel yaşamınıza renk katmaya, zevkinizi artırmaya ve farklı deneyimler edinmenize imkân sağlar.

Okey markasının ürünlerine, Turuncu Kasa’ da ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz. Siparişlerinizde, sahip olduğumuz gizlilik politikası gereği, ürününüz size gizli paket içinde, gönderilir. 3. Şahıslar hiçbir zaman paketin içinde ne olduğunu bilemezler. Kredi kartı ekstrenizde de aldığınız ürün ile ilgili hiçbir bilgi yer almaz.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim