Filtreleme kriteri
Kategoriler
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Oral-b

Procter and Gamble Şirketi'nin bir parçası olan Oral-B markası, 2006 yılından bu yana çocuklar ve yetişkinler için ağız ve diş bakım ürünleri geliştirmektedir. Geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan marka, ürünlerini kullanıcıların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, ağız ve diş sağlıklarını göz önünde bulundurarak geliştirmektedir.

Oral B Ürünleri

Oral-B markası, Procter and Gamble Şirketi'nin bir parçasıdır ve 2006 yılından bu yana çocuklar ve yetişkinler için ağız ve diş sağlığı ile ilgili ürünler tasarlamaktadırlar. Manüel ve şarj edilebilir diş fırçası çeşitleri ağız gargaraları ve diş ipi ürünleri dünyada pek çok ülkede kullanılmaktadır.

Ağız bakımı hem sağlık hem de bakım için gerekli bir işlemdir. Etkili bir ağız bakımı için sadece diş fırçalamak yetmemektedir, dişlerin arasının ve diş çevresinin diş ipi kullanılarak temizlenmesi gerekmektedir. Beyaz, sağlıklı ve parlak dişlere sahip olmak herkesin istediği bir şeydir.

Oral B Super Floss diş ipi, sert ucu ile ortodontik uygulamaların altını rahatça temizlemeye yardım eder. Normal ip dokusu ile diş etinin alt çizgisinde oluşan diş plağını temizler ve süngerimsi dokusu ile de dişlerin aralarını, dişlerin her birinin etrafını ve ortodontik uygulamaların etrafını da temizlemeye yardım eden özelliktedir. Etkili bir diş temizliği yapabilmenize imkân sağlar.

Oral B Oxyjet Ağız Duşu MD20, etkili diş bakım ürünüdür. Diş fırçalamayla beraber kullanılarak diş ve diş eti kaynaklı rahatsızlıkların sonucunda görülen kanamaları ve plak oluşumunu azaltmaya yardımcı olabilecek bir üründür. Hava filtresi, önce havayı temizler ve püskürtme özelliği ile de yemek artıklarının olduğu yerlere ulaşım sağlayarak güçlü bir temizleme sağlamaya yardım eder. Döner başlıklarının nazik hareketleri ile diş ve diş etlerine masaj yaparak hem temizler hem de kan dolaşımını hızlandırmaya yardım eder. Dört ayrı renge sahip başlıkları ile aile fertleri kendilerine ait olan başlığı seçebilirler.

Oral B Pro Expert Clinic Line Gargara, diş fırçasının ulaşamadığı yerlerde bile hijyen sağlamaya çalışır. Hassasiyet sorunlarını gidermeye yardımcı olur. Sabah ve akşam olmak üzere, günde 2 defa kullanılabilir. Gargara ağızda 30 saniye çalkalanır ve daha sonra tükürülür.

Oral-b Ürünleri ve Fiyatları

Oral B Pro-Expert Clinic Line Pro-FlexOynar Başlıklı Diş Fırçası, sahip olduğu oynar başlığı ve açılı çapraz kılları ile dişlerin en arka ve dar kısımlarını bile temizlemeye yardım eder, yumuşak formu ile de diş ve diş etlerine zarar vermez.Diş plağını temizlemeye yardım eder. Oynar başlığı sayesinde dişlerin tamamında etkili bir temizlik sağlamaya çalışır.

Oral B D34 Triumph 5000 Şarjlı Diş Fırçası, Oral-B markasının en gelişmiş, şarj edilebilir diş fırçasıdır. Sahip olduğu 3D teknolojisi sayesinde, çok hızlı bir şekilde ileri-geri ve aşağı yukarı hareketi sağlar. Diş ve dişetinde etkili bir temizlik sağlamaya yardımcıdır. Kablosuz smart guide teknolojisine sahiptir. Titreşim salınım hareketleri yaparak ve dönerek, diş plağını temizlemeye yardım eder. Akıllı kablosuz ekranı, dişleri fırçalarken nasıl fırçalandığına dair bilgide bulunur ve ayrıca süreyi de ölçer. Sağladığı etkin temizlik ile dişlerde beyazlık sağlamaya çalışır.

Oral-B' ye ait ürünleri,
Turuncu Kasa' da bulabilirsiniz. ağız ve diş bakımınızda kullanmak üzere, indirimli fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim