Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Orkid

Kadınların özel günlerinde kullanım için tasarlanmış,ince, emici, güvenli hijyenik ped çeşitlerine sahip Orkid, Türkiye'de kadınların tanıştığı ilk hijyenik ped markasıdır.

13 ürün var.

Orkid Ürünleri

Orkid markası P&G (Procter& Gamble) Türkiye firmasina ait bir marka olarak bilinmektedir.P&G firması 1987 senesinde Türkiye'de faaliyetlerine başlamış ve pek çok markayı çatısı altında toplayarak hızla gelişmesini sürdürmüştür.

Şirket Kırtasiye, kağıt, karton ürünlerinin yanında kişisel bakım, temizlik ve güzelliğiniz için ürünler tasarlamaktadır.

Orkid markası 1970 yılında kadınların özel günlerinde kullanımı için tasarlamış olduğu hijyenik pedlerini Türkiye’de piyasaya sunmuştur.

Türkiye'de kadınların tanıştığı ilk hijyenik ped olan Orkid markası her zaman koruma, güven ve rahatlığın bir simgesi haline gelmiştir.

İlk çıktığı günden bu yana liderliği elden bırakmayan Orkid, size her zaman daha iyiyi, daha iyi korumayı ve rahatlığı sunmak için çalışmaktadır.

Ayrıca sosyal sorumluluk bilincinde de olan Orkid markası "Ergenlik Döneminde Değişim Projesi" ile Türkiye'deki Ergenlik çağındaki kız ve erkek çocukları bilinçlendirmek ve bilgilendirmek için 1993 senesinden beri Milli Eğitim Bakanlığı ile birlikte ortak çalışmalar yapmaktadır.

Günümüzde ise pek çok farklı çeşidi tüketiciler tarafından beğenilerek kullanılmakta ve farkı hissedilmektedir.

Orkid Ürünleri ve Fiyatları

Orkid çeşitleri; Platinum serisinde bulunan ürünler gece kullanımı için, normal, extra uzun, uzun gibi farklı özellikler taşımaktadır. Sızıntıları etkili bir şekilde emen serisi ayrıca kötü kokuları da hapsederek size uzun süre rahatlık sağlamaya yardım eder.

Orkid ultra extra serisi de sıvıyı hızlı bir şekilde emerek hapseder ve sızıntılara karşı çok iyi bir koruma sağlamaya yardım eder. Farklı özelliklerdeki ürün çeşitleri ile mensturasyon döneminin ilk günlerinde yaşadığınız yoğunluğa, daha sonraki günlerde normal serisinde bulunan çeşitleri ile size en iyiyi sunmak için çalışmaktadır.

Orkid Ultra Ekstra 7'li gece, artık gece bile daha rahat ve kuru hissetmenize yardımcı olur. Pamuksu üst yüzeyi ve mavi koruma bölgeleri eklenen yeni formu ile sızıntılar için daha üstün koruma sağlamaya yardım eder.

Parfümlü çeşitleri de kendinizi daha temiz, ferah ve rahat hissetmenize yardımcı olabilir.

Orkid Maxi ve Orkid Infinity çeşitleri ile de size konforlu bir kullanım sağlamaya yardım eder.

Orkid kullananlar, hijyenik pedin sağlamış olduğu koruma ve kuruluk hissini özel günlerinde yaşayarak rahat hareket etme olanağına kavuşmuştur, ince yapısı ile gün içerisinde rahatlık, geniş kanatlarıyla da güvenlik hissini elde etmektedirler.

Orkid Pedler, farklı özelliklere sahiptir ve her kadının ihtiyacına uygun bir Orkid mutlaka vardır.

Özellikle en yoğun olduğunuz ilk gün ve gece kullanımı için tasarlanmış Orkid Gece, daha geniş kanatlar, daha emici yapısı ve daha uzun formu ile size en iyi korumayı sağlamaya yardımcı olacaktır.

Kadınlara daha fazla hareket özgürlüğü sağlamaya yardımcı çeşitleri ile siz de özel günlerinizde yaşadığınız güvensizlik duygusunu bir kenara bırakın.

En yoğun günlerinizde bile istediğiniz gibi giyinebilecek ve daha rahat hareket edebileceksiniz.

İnce formu giysilerin üzerinden belli olmaz, açık renkli giysileri bile rahatlık ve güvenle giyebilirsiniz.

Orkid markasına Turuncu Kasa sayfasından ulaşabilirsiniz.