Filtreleme kriteri
Kategoriler
Markalar
Daha Fazla less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Yaz kampanyası ile güneş kremlerindeki fırsatı kaçırma

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Ortopedik Ürün Ve Gereçleri

Ortopedik Ürün ve Gereçler

Kişinin doğuştan gelen ya da sonradan oluşmuş doku ve vücut bozukluklarını düzeltmeye yardımcı işlemlere Ortopedi denilir ve uygulamalarda ortopedik uygulamalardır.

Kişinin uzuvlarında görülen bozukluklar için tasarlanmış olan ürünler de ortopedik ürün ve gereçler olarak adlandırılmaktadır.

Vücudun çeşitli bölgelerinde kullanabileceğiniz korseler, dizlikler, boyunluklar, bileklikler, sargılar, tabanlıklar, yara ürünleri, yürümeye yardımcı aparatlar ve protezler de ortopedik ürün ve gereçler olarak sayılır.

Sağlık ve sağlıklı yaşam için bazı ürünlere ihtiyaç duyulabilir bu normaldir, özellikle bazı bozukluklar yaşam kalitesini ekler, bazı günlük işlerinizi yapmakta zorlanır ya da yapamazsınız, bozulan dokular düğün korunmadıklarında düzelemezler, acı verebilirler bunun için de ortopedik ürün ve gereçler yardımcınız olur.

Ortopedik Ürün ve Gereçler Fiyatları

Sık sık yanlış bir hareket sonucu zarar verdiğimiz eklemler, düşme ya da kaza sonrasında hasar görebilir bu gibi durumlar için korse, boyunluk, bileklik, omuz askısı gibi ürünlerden faydalanabiliriz. Bunların doğru ve düzenli kullanımı etkili sonuçlar etmenize yardımcı olabilir. Bazı protezler de eksik olan bazı vücut uzuvlarının yerine geçerek onların görevlerini üstlenmeye yardım ederler.

Isı verici ürünler de eklemlerde, sırt ve boyunda rahatlama etkisi sağlamaya yardım edecek ve günlük hayatınızda hareket ve aktivitelerinizi daha rahat yapabilmenize yardımcı olacaktır.

Ayrıca vücutta oluşabilecek bazı doku hasarlarında kullanabileceğiniz bölgeyi korumaya ve iyileşme sürecinde yardımcı olmaya çalışan yara bandı çeşitleri de buru ürünler arasında sayılabilmektedir.

Kulağınızı su kaçmasına karşı korumaya yardımcı, kulak boşluğuna kolayca uyum sağlayabilen Kulak tıkacı çeşitleri de kulağınızı su kaçmasına ve suyun neden olabileceği hasarlara karşı korumaya yardımcı olacaktır. Ayrıca yüksek sese karşı da kulaklarınızı tıkamanıza yardımcı olur.

Ayak tabanlıkları ve ayak vurmalarını önlemeye yardımcı aparat çeşitleri de ayaklarınıza konfor sağlamaya yardımcı olacaktır.

Turuncu Kasa sayfalarında pek çok markaya ait ortopedik ürün ve gereçler bulunmaktadır. Bu ürünlerin özelliklerini inceleyerek sipariş verebilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim