PCO Sheep Placenta Whitening Mask Koyun Plesanta Maskesi 12 Adet

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : PCO

18066

Barkod : 6902779309053

₺240,00

Cildi nemlendirerek, leke görünümünü hafifletmeye çalışan, PCO Sheep Placenta Whitening Maskesini, bu sayfadan ucuz fiyata sipariş verebilirsiniz.

Adet
Stok Durumu: Stokta

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

PCO Sheep Placenta Whitening Mask Koyun Plesanta Maskesi 12 Adet

Marka Adı: PCO

Ürün Adı: PCO Sheep Placenta Whitening Mask Koyun Plesanta Maskesi

Ürün Miktarı: 12 Adet

Ürün Özellikleri:
- PCO Placenta Maskesi içeriğinde bulunan koyun plazentası , hyoluronik asit , kojik asit , kollagen , Vitamin E , Vitamin C , Aloe Vera gibi etkin maddelerden dolayı özellikle sarkmalar , kırışıklıklar ve cilt lekeleri üzerinde yardımcı olur.

- Mimik hareketleri ile oluşan kırışıklıkların azaltılmasına, cilde nem kazandırılmasına, toksik maddelerin atılmasınına (Antioksidan etki ), lekelerin açılmasına, cilde esneklik ve dolgunluk kazandırmasına, cildin mineral ve vitamin ihtiyacının sağlanmasına, akne aktivitelerinin azalmasına yardımcı olmaktadır. 

Hyaluronik Asit: Derinin temel elemenlarından biridir. Deri içinde bol miktarda bulunur. Suyu çeker ve cildin nemli kalmasına yardımcı olur. Medikal estetik alanında yüz ve boyun çizgilerinin ( daha çok yüzeysel olanların ) doldurulmasına yardımcı olarak kullanılmaktadır.

Kojik Asit: Kojik asit doğal bir leke açıcıdır. 

Koyun plecentası: Yoğun vitamin, protein, yağ ve su içerir. Cildin beslenmesine, nemlenmesine ve yenilenmesine yardımcı olur.

Vitamin C: C vitamini, sabit, düşük ph’lı, yüksek yoğunluklu L-askorbik asit formüllü, yaşlanmaya karşı korumada önemli bir vitamindir. C vitamini kuvvetli, suda eriyen antioksidan olup, esneklik yapımında yardımcı faktör olup, cilt rengini yenileyen geliştiren bir özelliğe sahiptir. Zararlı ışıkların cildimize karşı zararına karşı yardımcıdır.

Aloe Vera: Dış etkenler ile oluşan cilt hasarının giderilmesine yardımcıdır. Ayrıca cildin gerginleştirilmesinde ve esneklik kazanmasına yardımcıdır. Vitamin C, Aloe Vera gibi etkin maddelerden dolayı özellikle kırışıklıklar, sarkmalar ve cilt lekeleri üzerinde yardımcı olmaktadır.

Kullanım Şekli:
Cilt uygun bir temizleyici ile temizlenir. Cilt soğuk su ya da buz ile hafif nemlendirilir. Maske cilde hafifçe yerleştirilir. Kuru ve normal ciltlerde en az 15 dakika yağlı ciltlerde en az 20 dakika bekletilir. Cildin 6 saat kadar yıkanmaması tavsiye edilir. Haftada 2 kez uygulayınız. İyi bir sonuç için bir kür (3 ay) kullanılması önerilir. Uygulama sırasında güneş ışınlarına maruz kalınmamalıdır. (uygulamadan en az 30 dakika sonra güneşe çıkılabilir.) Herhangi bir cilt reaksiyonu görüldüğünde uygulama kesilmeli ve hekime danışılmalıdır. Göz ve yumuşak doku ile temas ettirmeyiniz. Her bir paket açıldıktan sonra hemen kullanılmalıdır.

İçeriği: Water, Disodium EDTA, Carbomer, Triethanolamine, Propylene glycol, Butylene glycol, Methylparaben, Proplyparaben, Collagen, Retinol, Tocopherol (Vitamin E), Ascorbic acid, Aloe extract, Phenoxyethanol.

 
18066

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Write your review

PCO Sheep Placenta Whitening Mask Koyun Plesanta Maskesi 12 Adet

Cildi nemlendirerek, leke görünümünü hafifletmeye çalışan, PCO Sheep Placenta Whitening Maskesini, bu sayfadan ucuz fiyata sipariş verebilirsiniz.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16