Filtreleme kriteri
Markalar
Daha Fazla less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Yaz kampanyası ile güneş kremlerindeki fırsatı kaçırma

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Pedikür Ürünleri

  Pedikür Ürünleri

  Pedikür uygulamaları, ne kadar lüks uygulamalar ya da gereksiz gibi görünse de ayak sağlığı için de önemlidir.

  Ayaklara ve ayak tırnaklarına uygulanan bakım işlemlerinin tamamı pedikür olarak adlandırılmaktadır. Pedikür uygulamaları özellikle ayak tırnaklarının düzgün bir şekilde kesilerek batık oluşmasını önlemeye, ayaklardaki ölü hücreleri ve ayak tırnakları üzerindeki sert deri parçalarından oluşan ölü hücreleri gidermeye, nasır, kuruluk sorunu için yumuşaklık kazandırmaya da yardımcı olur. Pedikür ürünleri ayak bakımınız için çok önemlidir.

  Pedikür işlemlerigenellikle güzellik salonlarında işinin ehli kişiler tarafından yapılmalıdır. Bu şekilde daha düzgün bir görünüm elde edebilirsiniz. Özellikle herkesin ayak tırnakları pek güzel değildir, bu nedenle kesilmeleri de zor olabilir. Ayrıca tıpkı manikür bakımında olduğu gibi ayak tırnaklarının etleri alınacağı için uygulamanın yapıldığı yer ve kullanılan pedikür ürünleri temiz olmalıdır.

  Ayakkabı içinde oluşan sürtünmeler ve baskı sonucu derinin kendini korumaya alma çabası sonucu ciltte oluşan nasırlar da pedikür bakımı ile giderilebilir.

  Pedikür Ürünleri ve Fiyatları

  Pediküre başlamadan önce ayaklar ılık su içinde bekletilerek etlerin sertleşmiş bölümlerinde yumuşama sağlamaya ve bu şekilde ölü hücre ve nasırların daha kolay giderilmesine yardımcı olunur.

  Pedikür bakımı için gideceğiniz güzellik salonlarının güvenilir ve temiz olması pedikür işlemleri için kullanılan ürünlerin hijyenik olması sağlık açısından son derece önemlidir. Hijyen sağlanmadığında kan yolu ile bulaşabilen hastalıklara maruz kalabilirsiniz.

  Pedikür ürünleri alarak evde kendiniz de pedikür yapabilirsiniz ya da gittiğiniz güzellik salonuna kendi pedikür aletlerinizi götürebilirsiniz.

  Pedikür işlemlerinde ayaklar, ayak peelingi yardımı ile derinlemesine temizlenir ve nemlendirici bakım ürünleri ile yumuşacık olur.

  Pedikür uygulamaları sadece bayanlara özel değildir, pek çok erkek de pedikür yaptırmayı tercih edebilir. Bu şekilde ayakların cildinde daha sağlıklı bir görünüm sağlanırken düz olarak kesilmesi gereken ayak tırnakları ile de batık sorunu engellenmiş olur.

  Ayak tırnakları pek çok insanda sorunludur, hatta kesilmesi bile daha zordur. Özellikle de yaz aylarında tırnakların kötü görünmesi kişiyi çok rahatsız eder. Tırnakların sağlıklı olarak büyümeleri için ayak tırnaklarınızda da eller de olduğu gibi tırnak serumu kullanabilirsiniz.

  Pedikür işlemleri sırasında ayaklar ılık suda yumuşatılır, tırnaklar kesilir, tırnak etleri giderilir, nasırlar giderilir, ayaklara peeling tarzı uygulamalar yapılır, en son olarak ayaklar ve tırnaklara ayak kremleri sürülerek yumuşaklık sağlanır. Ardından şekillenmiş tırnaklara oje uygulamaları yapılarak daha güzel bir görünüm elde edilebilir.

  Yaz, kış bakımlı, sağlıklı görünüme sahip, yumuşacık ayaklar için pedikür ürünleri ile bakım yapabilirsiniz. Turuncu Kasa’da pek çok pedikür ürünü bulunmaktadır.

  Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
  whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim