Filtreleme kriteri
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Saç Boyaları Ve Renk Yenileyiciler

Saç Boyaları Ve Renk Yenileyiciler

Saçlarda değişiklik yapmak kadınların pek çoğunun hoşuna gider. Aslında bazılarının dediği gibi “ kadınlar mutsuz olduklarında ya da canları sıkıldığında saçlarını değiştirirler” diye bir şey yoktur. Bu konuda bir genelleme yapılamaz.

Bazı kadınlar içinde bulundukları sosyal yaşam, iş hayatı gibi nedenlere bağlı olarak kendilerinde, saçlarında bir değişikli yapmak, fark yaratmak ihtiyacı duyarken bazı kadınlar ise sadece değişikliği sevdikleri için de saçlarında değişik renk ve modeller deneyebilirler.

Saçlarında beyazlama sorunu yaşayan kadınlar gibi bazen erkekler de saçlarını boyatmayı tercih edebilirler.

Saç rengi seçerken öncelikle ten renginiz önemlidir. Saç renginin teninizle uyumlu olması daha güzel görünmenizi sağlamaya yardımcı olabilir. Saç rengi kaş renginizle çok farklı duruyorsa kaş boyası kullanarak daha doğal ve güzel bir görünüm yakalayabilirsiniz. Boya, saç tellerine tutunur ancak zamanla yıkandıkça, denize ya da havuza girdiğinizde saçlardan daha kolay bir şekilde akar ve ilk günkü parlak, canlı etkisini kaybedebilir.

Saç Boyaları ve Renk Yenileyici Fiyatları

Pek çok saç boyası markası vardır, bu saç boyaları farklı özelliklere ve farklı içeriklere sahiptir. Bazen daha doğal bir şekilde formüle edilirken bazı saç boyaları kimyasallar kullanılarak formüle edilmişlerdir. Hepsinde farklı bir renk yelpazesi bulunmaktadır.

Saçlarınız boyalı ise saçlarınızı yıkarken ve bakımlarını yaparken boyalı saçlar için şampuan, boyalı saçlar için saç kremi, bakım maskeleri tercih etmeniz gerekir. Bu şekilde rengin canlılığını ve yoğunluğunu daha uzun bir süre koruyabilirsiniz.

Saç boyaları saçlarınızın daha fazla parlak görünmesine yardımcı olabilirler ancak doğru bakımlar uygulamanız gerekmektedir. Renk yenileyiciler de saçlarınızın rengine göre tercih edilerek kullanılmalıdır.

Saçları boyadığınızda ilk gün gerçekten parlak ve bakımlı görünen saçlarınızda bu etkiyi daha uzun bir süre koruyabilmek için boyalı saçlara özel bakım yapmalı ve saçlarınız doğal saç renginizden farklı bir renkte ise 3-5 haftada bir dip boyası yaptırmalısınız.

Renk yenileyiciler kullanarak da saçlarınızın yitirdiği parlaklığı yeniden yakalayabilmesi için yardımcı olabilirsiniz.

Turuncu Kasa’da saçlarınız için saç boyaları ve renk yenileyiciler bulunmaktadır. Doğru ürünleri seçerek saçlarınıza göz alıcı bir görünüm verebilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim