Filtreleme kriteri
Kategoriler
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Sebamed

Sebamed ürünleri yetişkin ve bebek cildine uygun şekilde tasarlanmıştır. Uzun yıllardır dünyada ve ülkemizde beğenilerek kullanılmaktadır. Cilt bakımı, saç ve vücut temizliği, bebek ürünleri ve güneş koruyucu ürünlerin yanı sıra saç bakımınız için de farklı şampuanları bulunmaktadır.

Sebamed Ürünleri

Cilt, insan vücudunun dış yüzeyini kaplayan ve vücudu dış etkenlerden koruyan bir organdır. İnsan vücudu için çok önemli bir husus olan cilt üzerinde de Sebamed Laboratuvarları çalışmalarını sürdürmektedir.

Yılların verdiği deneyim ve uzmanlık ile ürünlerini formüle eden Sebamed markası insan cildi ve ihtiyaçları üzerinde büyük bir titizlikle durmaktadır.

Çok çeşitli alanlarda pek çok ürüne sahip olan Sebamed, hem yetişkin cildini hem de hassas bebek cildini korumayı, güçlendirmeyi amaç edinmiştir.

Sebamed Baby, Sebamed Bebek serisidir. Bu serinin içinde pek çok ürün yer almaktadır. En çok tercih edilen ürünlerden Sebamed sabun ve Sebamed pişik kremi bebeklerin hassas ve narin ciltleri için özel olarak üretilmiştir.

Sebamed sabun çeşitleri bebekler ve yetişkinlerin cildine özel olarak farklı özelliklerde tasarlanmışlardır. Sebamed Baby Sabun bebeklerin hassas cildini temizlemeye yardımcı, paraben içermeyen, yumuşaklık veren sabundur. Sebamed serisinde ayrıca yetişkinlerin kullanımı için de yine paraben içermeyen, yumuşak formüllü, farklı ciltlerin özelliğine uygun sabunlar bulunmaktadır.

Sebamed Baby Şampuan çeşitleri de bebeğin saçlarına hassas bir temizleme ve yumuşaklık sağlamaya yardım eder, paraben içermez.

Sebamed Pişik Kremi, bebeğinizin bezli bölgesini dışkı, idrar, sürtünme, ter gibi zarar verici etkenlere karşı korumaya, güçlendirmeye ve nemlendirmeye yardım eder. Tahrişi yatıştırarak rahatlatır ve yumuşaklık verir.

Cildinizin güzelliği için büyük bir sorun oluşturan akne ve sivilceleriniz için Sebamed clear face ve Sebamed sivilce ürünlerini kullanarak cilt sorunlarınızla savaşabilirsiniz. Özellikle yağlı ve sivilceli cilde sahip olan kişilerin ciltlerini uygun ürünlerle düzenli olarak temizlemesi, nemlendirmesi ve bakımını yapması önerilir. Clear Face serisi, cildinizde daha düzgün ve sağlıklı bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olur.

Sebamed Ürünleri ve Fiyatları

Sebamed sadece cilt temizliği için ürün ortaya koymamakta saçlarınızın sağlığını da korumayı amaçlamaktadır.

Sebamed Anti Hair Loss, dolgun ve hacimli saçlara kavuşmanıza yardım eder, dökülme ve yağlanma sorunlarını azaltmaya yardımcıdır. Saçlarınıza ipeksi bir yumuşaklık ve canlılık kazandırmaya yardımcı olur. Şampuanla birlikte saç kremi kullanmanıza gerek kalmaz.

Sebamed ürünleri arasında yer alan Sebamed Fresh Shower ve Sebamed Body Milk ile banyolarınız keyifli zamanlara dönüşecek ve banyo sonrasında dahi cildinizde ferahlığı hissedebileceksiniz. Cildinizi kurutmadan, ferahlık vererek arındırmaya, hoş kokusuyla daha temiz hissetmenize yardım edecektir.

Sebamed Q10, cildinizin nem ihtiyacını karşılamaya ve pürüzsüz bir cilt kazandırmaya yardımcı olur. Cildinizdeki ince çizgi ve kırışıklıkların görünümlerinde azalma sağlamaya yardımcıdır. Yüz ve göz çevresi için farklı ürünleri bulunmaktadır.

Sebamed Visio serisi de kuru ve hassas cildinize nam sağlamaya yardım eder. Cildinize kaybettiği yumuşaklığı ve canlılığı yeniden kazandırmayı sağlar.

Sebamed markasında bebek ve yetişkinlerin kullanımına özel güneş koruyucu ürünler bulunmaktadır. Sebamed güneş ürünleri, cildi zararlı güneş ışınlarına karşı korumaya ve nemlendirmeye yardım eder.Özellikle bebekler için güneşin zararlı ışınları oldukça zararlıdır ve bebekler, küçük çocuklar daha özenli bir şekilde ve uygun ürünlerle korunmalıdır. Sebamed güneş kremi, pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Sebamed serisi, çok uzun yıllardır hem dünya da pek çok ülkede hem de ülkemizde beğenilerek kullanılmaktadır. Yumuşak formülleri ile bebeklere, küçük çocuklara özel, cilt ve saçlar için temizleyici ürünleri ile çok tercih edilmektedir.

Turuncu Kasa sitesinden Sebamed ürünlerine kolay bir şekilde ulaşarak, uygun fiyatlarla keyifli bir alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim