Filtreleme kriteri
Kategoriler
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Yaz kampanyası ile güneş kremlerindeki fırsatı kaçırma

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Solante

Solante markasında farklı cilt sorunları ya da farklı cilt tipleri için güneş koruyucu ürün çeşitleri bulabilirsiniz. Ayrıca Solante, bebekler, çocuklar ve hamileler için de güneş koruyucu ürünler tasarlamıştır.

Solante Ürünleri

Solante, güneş koruyucu özelliği olan, değişik cilt tiplerinin ihtiyaçlarına yönelik, farklı ürünler geliştirmiş olan bir seriden oluşmaktadır. Özellikle sorunları bulunan cilt tiplerine yönelik ürünleri bulunmaktadır. Bebek ve çocuklar için de güneş koruyucu ürünleri vardır.

Cildinizde kullanacağınız her ürün cildin yapısına ve ihtiyaçlarına uygun özelliklerde olmalıdır. Özellikle cildin zararlı güneş ışınlarından korunması oldukça önemlidir. Cildin sorunları ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tercih edebileceğiniz Solante Güneş ürünleri ile en iyi sonuçları elde edebilirsiniz.

Güneşin zararlı etkilerinden en önemlileri lekelenme sorunlarıdır. Bu lekelenmeler hamile kadınlarda daha sık görülebilmektedir. Hormonlara bağlı olarak cildin pigmentasyonunda düzensizlikler buna bağlı olarak da lekeler oluşabilir. Hamile kadınlar her ürünü kullanamazlar, tıpkı çocuklarda olduğu gibi hamilelerin de kendilerine özel ürünleri kullanması tavsiye edilir.

Solante Pregna, hamilelerin de rahatlıkla kullanabileceği hem güneşe karşı yüksek koruma sağlamaya hem de bu dönemde sık sık karşılaşılan lekelenme sorunlarıyla savaşmaya yardımcı bir üründür. Güneşe bağlı lekelenmelerin önlenmesine yardım eder, aynı zamanda da güneşin neden olabileceği kuruluk, yanıklar, foto yaşlanma, çillenme gibi belirtilere karşı da savaşmaya da yardım eder. Cildi güneşin neden olduğu kuruluğa karşı da korumaya, nem vermeye yardım eder.

Solante Ürünleri ve Fiyatları

Güneşe çıkmadan önce düzenli olarak kullanarak hamilelik de oluşma riski daha fazla olan güneş lekelerine karşı korunma sağlayabilirsiniz.

Solante Güneş Kremi çeşitleri, farklı cilt tiplerinin, tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmıştır.

Solante Acnes Lotion (Akne ve Sivilce) Spf 50, akneli ve sivilceli ciltlerin kullanımı için geliştirilmiş olan bir güneş koruyucu losyondur, hafif formülü ile cildi yağlandırmadan ve gözenekleri tıkamadan güneşe karşı yüksek bir koruma sağlamaya yardım eder. Sivilce ve yağlanma sorunu yaşayan ciltlerde kullanacağınız her ürün dikkatli seçilmelidir. Yanlış seçeceğiniz ürünler cildinizde daha ciddi sorunlara yol açabilir. Güneşin sivilceler için olumsuz etkisi de bulunmaktadır. Bu nedenle sivilce sorunu yaşayan kişilerin güneşe çıkarken mutlaka uygun ürünlerle ciltlerini korumaları gerekmektedir.

Solante İrrita Lotion spf 50, ciltte oluşan tahrişi yatıştırmaya yardım eden ürün, ayrıca sahip olduğu çok yüksek dereceli ve geniş spektrumlu koruma özelliği ile cildinizi güneşin zararlı ışınlarından korumaya yardım eder. Yağsızdır. Gözeneklerde tıkanmaya neden olmadan cildi yatıştırarak koruma sağlamaya yardım eder.

Solante Pigmenta spf 50, leke sorunu yaşayan ciltlerde leke oluşumunu engellemeye ve oluşan leke görünümlerinde azalma sağlamaya yardım eder. Aynı zamanda da cilde nem kazandırmayı destekler.

Güneşin en çok karşılaşılan etkisi ciltte neden olduğu leke sorunlarıdır. Kullandığınız bazı kozmetikler ya da ilaçlar, hormonal değişimler gibi etkiler, lekelerin oluşmasının en başlıca sebeplerindendir. Bu tip ciltlerin korunması önemlidir. Lekeli ciltlerin kullanımına özel güneş koruyucular ile daha iyi etkiler elde edebilirsiniz. Solante Pigmenta spf 50, cildinizi korurken aydınlatıcı etki sağlamaya da yardım eder. Erken yaşlanma belirtilerini de önlemek için de yardımcı olan ürün, ciltte yağlanmaya neden olmadan kolayca dağılır ve gözenekleri tıkamaz.

Solante markasında ayrıca bebek ve çocukların kullanımı için tasarlanmış farklı güneş koruyucu ürünler, hassas ciltler, akneli ciltler gibi sorun yaşayan ciltler için de farklı ürün çeşitleri bulunmaktadır.

Turuncu Kasa sitesinde Solante markasının ürün çeşitlerine ulaşarak kolayca sipariş verebilirsiniz.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim