Filtreleme kriteri
Kategoriler
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Uni Baby

Uni Baby bebek ürünlerini bebeğinizin ilk doğumundan itibaren rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürünler bebek cildine özeldir, paraben, sls, slesi gibi zararlı kimyasallar içermeden formüle edilmişlerdir.

Uni Baby Ürünleri

Uni Baby pek çok açıdan beğenilerek kullanılan bir marka olarak Eczacıbaşı tarafından üretilmektedir.

Pek çok ülkede tercih edilen bir marka olan Uni Baby sunmuş olduğu ürün çeşitleri ile bebeklerin cildi ile uyumlu ve uygun içeriklerle formüle edilmiştir.

Hammaddelerin kalitesi, uygun bir ekip seçimi ile en iyi sonuçları elde edebilmeniziçin yardımcı olmaktadır.

Çocuklarınız için her zaman en iyisini istersiniz, özellikle de henüz yeni doğmuş ve küçük bebekler daha özenli bir bakım isterler.

Bebeğinizin doğumundan itibaren kullanabileceğiniz Uni Baby ürünleri paraben, SLS, SLESİ içermezler.

Bebekler ilk doğduklarında ciltleri doğal koruyucu özellikli Verniks tabaka ile kaplıdır. Bu tabaka cildinden kolayca gitmez ve bir süre bebeğin cildinin bütünlüğünü ve vücudun doğal ısısını korumaya yardımcı olur. Kullandığınız bazı ürünler ise bu tabakaya zarar vererek bebeğin cildini tahrişe açık hale getirir. Bu nedenle kullanacağınız ürünlerin içeriklerine dikkat etmelisiniz.

Özellikle yeni doğan bebeklerde yeni doğanlara özel üretilmiş ürünler kullanarak daha iyi bir koruma sağlayabilirsiniz.

Uni Baby markasında bebek şampuanları, köpük şampuanlar, ıslak temizlik mendilleri, bakım örtüsü, losyon ve pişik ürünleri, kulak temizleme çubukları, bebek yağları ve anneler için göğüs pedleri bulunmaktadır.

Uni Baby Yenidoğan Islak Mendil 3'lü Paket ile daha uzun süre, ekonomik bir kullanım sağlayabilirsiniz. Islak mendil, saf su ve pamuktan oluşmaktadır. Bebeğinizin cildine zarar verebilecek kimyasallar içermez.

Uni Baby Ürünleri ve Fiyatları

Doğumdan itibaren kullanabileceğiniz ıslak mendiller bebeğinizin el, yüz, vücut temizliğinde size ihtiyacınız olan hijyeni sağlamaya yardım edecektir. Bebeğin cildinin en hassas olduğu ve özenli bir koruma gerektirdiği yeni doğan döneminde rahatlıkla kullanabileceğiniz ıslak mendillerdir. Yumuşak yapısı ve özel içeriği ile bebeğin cildinde nazik bir temizleme sağlamaya yardım eder.

Tek kullanımlık mendiller ile gerekli temizliği kolayca sağlayabilirsiniz.

Islak havlu ve mendil çeşitleri tekli ve üçlü paketler olarak bulunmaktadır.

Uni Baby, Eczacıbaşı hijyen ürünlerindendir. Bu ürünler, üretim aşamasının ilk adımından son adımına kadar özenli bir kontrolden geçirilmektedir. Eczacıbaşı, ıslak mendil tasarımı ve üretimi konusunda ISO 9001 kalite belgesine sahiptir. Kalite odaklı tasarlamış olduğu ürünlerini dermatolojik ve mikrobiyolojik testlerden geçirdikten ve uygunluğu kontrol edildikten sonra tüketiciye ulaşmaktadır.

Uni Baby ürünlerine Turuncu Kasa’dan ulaşabilir ve kolayca sipariş verebilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim