Filtreleme kriteri
Kategoriler
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Anne Bakımı

Anne Bakımı Ürünleri

Anne olmak zordur ama bir o kadar da, hatta daha fazla güzeldir. Bebeğinizin ya da çocuğunuzun bir kahkahası, gözlerinizin içine bakması size bütün dertlerinizi unutturur, yaşam sevinci verir.

Bazı kadınlar hamilelik dönemini rahat atlatırken bazı kadınlar ise bu süreç içinde bazı rahatsızlıklar yaşayabilirler, bu herkese göre değişen bir durumdur.

Anne bakımı da bebek bakımı kadar önemlidir.

Annenin fiziksel ve ruhsal olarak kendini iyi hissetmesi bebeği de etkileyecektir.

Yani anneliğin zorlukları hamilelik döneminde bile başlayabilir. Hamilelik de görülebilecek sağlık sorunları bir yana bir de tüm kadınların korkulu rüyası vücut çatlakları sorunu ile uğraşmak zorunda kalırsınız.

Turuncu Kasa sitesinde hamilelik döneminde kullanabileceğiniz çatlak kremleri çeşitleri bulunmaktadır. Ayrıca emzirme dönemine hazırlanabilmeniz için hamilelikten itibaren kullanmaya başlayarak tüm emzirme dönemi boyunca kullanabileceğiniz göğüs ucu kremlerini içeren pek çok markaya da buradan ulaşabilirsiniz.

Bebeğinizin doğumundan itibaren bu yeni hayatınıza alışmanız sizin için zorlayıcı olabilmektedir. Hormonların da etkisiyle daha duygusal, sinirli ya da kaygılı olabilirsiniz. İlk günlerde yaşayabileceğiniz uykusuzluk da duygu durumlarınızı etkileyebilmektedir.

Zamanla bebeğinizle birbirinize alışacak ve hayatınızı bir rutine oturtarak daha huzurlu ve mutlu bir annelik dönemi geçirebileceksiniz. Anne bakımı için tasarlanmış ürünler de bebeğinizi büyütürken yardımcınız olacaktır.

Anne Bakım Ürünleri ve Fiyatları

Bebeğinizi emzirdiğiniz ilk günlerde daha sık karşılaşabileceğiniz meme ucu çatlakları, son derece ağrı verici olabilir ve ilk annelik heyecanınızda, bebeğinizi mutlulukla emzirebileceğiniz dönemde bu ağrılar bebeğinizi yeteri kadar emzirmenizi engelleyebilir.

Bu durum için tasarlanmış olan meme ucu bakım kremleri ve emzirme sırasında koruyuculuk sağlamaya yardımcı olabilecek göğüs ucu koruyucu ürün çeşitleri de bu dönemi daha rahat geçirmenizi sağlamaya yardımcı olabilir.

Bebeğinizin doğumu ile annelerin ihtiyaçları da değişmeye başlayacaktır. Göğüs pompaları, göğüs ped çeşitleri, meme ucu koruyucu ürünler, süt arttırmaya yardımcı ürün çeşitleri de annelerin ihtiyaç duyabileceği ürünlerden bazılarıdır.

Turuncu Kasa sayfalarında yer alan yüzlerce marka ve binlerce ürün seçeneği içinde anne bakımı ile ilgili olan pek çok markaya ulaşabilir ve indirimli fiyat fırsatları ile siparişinizi verebilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim