Filtreleme kriteri
Kategoriler
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Yaz kampanyası ile güneş kremlerindeki fırsatı kaçırma

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Bayer

Birçok markayı bünyesinde taşıyan Bayer, ürün ve hizmetlerini insanlığa yaralı olmak adına geliştirmektedir. Bepanthol, Priorin gibi markaların üreticisi olan Bayer, kullanıcıların ihtiyaçlarını ve memnuniyetlerini göz önünde bulundurarak, ürünlerini geliştirmeye devam etmektedir.

Bayer Ürünleri


Bayer, temel olarak sağlık, beslenme ve ileri teknoloji ürünleri alanında uzmanlaşmış dünya çapında bir girişimcidir. Bayer’ in ürün ve hizmetleri insanlığa faydalı olabilmek ve onların yaşam kalitesini yükseltmek amacıyla üretilmektedir.

Bepanthol markası da Bayer firması adı altında insanlar için en kaliteli ürünleri piyasaya sunan bir markadır. Bepanthol ailesinin ürünleri sizin ve ailenizin cildiyle ilgiyle sorunları sağlıklı yollarla çözümlemeyi kendine amaç edinmiştir.

Bepanthol cilt bakım kremi pek çok ailede bulunan, cildi korumaya yardımcıdır. Bepanthol losyon özellikle yaz aylarında ve tatil keyfinizde yanınızdan eksik edemeyeceğiniz bir üründür. Farklı cilt tiplerine göre çeşitleri bulunan losyonlar ile tatil anılarınıza keyif ve sağlık katacaksınız.

Bepanthol Bebek Pişik Merhemi, bebeğin cildini korumaya ve pişik oluşumuna karşı mücadele etmeye yardımcıdır. Bebeğin özellikle bezli bölgesi sürekli kapalı olduğu için tahrişlere ve pişik oluşumuna daha yatkındır. Gözenekleri tıkamadan cilde nem desteği sağlamaya çalışır. Bebeğinizin her an mutlu olması ve etrafına gülücükler saçması için hassas tenini özenle koruyan Bepanthol pişik kremi bebeğin yumuşak tenini korumaya yardım eder.

Hamile bayanların başının belası haline gelen ve hamilelik dönemlerini sıkıntılı geçirmelerine neden olan çatlak kâbusları da Bepanthol çatlak önleyiciile ortadan kaldırabilirsiniz. Hamileliğinizden size kalan çatlak kâbusları değil mutlu ve sağlıklı anılar olacaktır. Ürün, cildin elastikiyetini artırmaya ve cilde nem desteği sağlamaya yardım eder. Zeytinyağı ve provitamin B5 içerir. Karın bölgesine günde iki kez kullanılması tavsiye edilir.

Cildinizin temiz ve pürüzsüz olmasını sağlamaya, sivilce ve kızarıklık sorunu azaltmaya yardımcı Bepanthol sivilce ürünlerini kullanabilirsiniz. Sizin ve ailenizin hem sağlıklı hem de mutlu olması için Bepanthol her zaman yanınızda olmaya çalışır.

Bayer Ürünleri ve Fiyatları

Bayer firmasının bünyesinde bulunan Priorin ürünleri, saç bakımınızda kullanmanız için idealdir. Priorin Yağlı Saçlar için Şampuan, içerdiği doğal özlerle saçlara hacim kazandırmaya çalışır. Saç diplerinde rahatlama sağlamaya ve saçın sebum dengesini sağlamaya çalışır. Sarı darı ekstresi, elma suyu aminoasitleri, B5 vitamini içerir. Saçın doğal uzama süresine katkıda bulunmaya çalışır. Saçlarınıza parlak, hacimli bir görünüm sunmaya yardımcı olur.

Sağlıklı ve gür saçlara sahip olmak herkesin hayalidir. Her cildin yapısı nasıl farklıysa, her saçın da yapısı ve ihtiyacı farklıdır. Yağlı saç tipine sahip olan kişiler, genellikle saçlarını daha sık yıkarlar. Ancak yağlı saçları daha sık yıkamak, daha çabuk yağlanmasına neden olur. Bu nedenle saç tipine uygun ürünler seçmenin önemi büyüktür.

Bepanthol Ultra Protect Body Lotion, kuru ciltler için geliştirilmiştir. Cildi nemlendirerek yumuşaklık hissi sağlamaya yardım eder. Ciltte kuruluktan oluşan rahatsızlıkları, kaşıntı ve tahrişi yatıştırmaya, yenilemeye yardımcı olur. Provitamin B5, E vitamini ve gliserin içerir. Cilt kuruluğu cildin sağlıklı görünmesinin önüne geçer. Kuruyan cilt mat, solgun ve cansız görünmeye başlar. Bepanthol Body Losyon, uzun süre nemlenme sağlar, cildin yenilenmesine ve tazelik kazanmasına yardımcı olur.

Bayer firması, kullanıcılarının ihtiyaçlarına uygun ürünler geliştirmeyi amaç edinmiştir. Bayer Contour TS Şeker Ölçüm Çubuğu 50 Strip, parmaktan yapılan şeker ölçümlerinde kullanılabilecek çubuklarıdır. Bayer Şeker Ölçüm aleti ile birlikte kullanıma uygundur. Şeker hastalığı teşhisi konmuş kişiler, düzenli olarak vücutlarındaki kandan şekeri ölçümünü yaparlar.

Bayer firmasın ait markaların ürünlerine Turuncu Kasa’ dan ulaşabilirsiniz. Ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilir ve ihtiyacınız olan ürünü, indirim fırsatlarından yararlanarak sipariş verebilirsiniz.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim