Bella B Nipple Nurture Butter

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

1040

Markası : Bella B

Barkod : 852281000527

0 Item Items

Annelerin, emzirme döneminde, meme uçlarında oluşabilecek tahrişleri hafifleterek, rahatlamalarına yardımcı olmaya çalışan, Bella B Nipple Nurture Butter ürününü, bu sayfada uygun fiyata bulabilir ve sipariş edebilirsiniz.

Daha fazla detay

65 TL

Kazanacağınız puan 650 tupara Toplam tutarı: 0.65 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
49TL ve üzeri alışverişlerde PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz MNG ve PTT kargo ile 6,90 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Bella B Nipple Nurture Butter 56 gr:

 

 

1040 

 

Marka Adı : Bella B

Ürün Adı : Bella B Nipple Nurture Butter

Ürün Miktarı : 56 gr

Ürün Özellikleri : Emzirme döneminde annelerin sıklıkla karşılaştığı meme ucunda oluşan tahrişler için tasarlanmış bir kremdir. Sorunlu bölgeyi yumuşatarak rahatlama sağlamaya ve cildin güçlenerek tahriş oluşumlarına karşı korunmasına yardımcı olur. Tahrişin yatışması ve meme ucunun bakımının yapılmasına yardımcı olan ürün Paraben, petrol türevleri, lanolin, yapay koruyucular ve zararlı kimyasallar içermez ve bebeği emzirmeden önce temizlenmesi de gerekmez.  Emzirmeye devam ettiğiniz sürece kullanabilirsiniz. Hamileliğinizin son aylarından itibaren düzenli olarak kullanmaya başlayarak doğumun ve emzirmenin ilk günlerinde çatlama ve tahrişe karşı meme ucunu yumuşatabilirsiniz. Doktor kontrolünde kullanıma uygundur.

Sonuç :  Meme ucu çatlaklarında etkili bir kremdir.

Kullanım Şekli : Hamilelik döneminizde 32. Haftadan itibaren günde 1 kez kullanıldığında hamilelik döneminde meydana gelebilecek meme ucu çatlaklarını gidermek için tedbir alarak meme ucunuzu emzirme dönemine hazırlar. Emzirme öncesi veya sonrasında güvenle kullanabilirsiniz, emzirmeden önce silmeyi gerektirmez. Doktor kontrolünde kullanıma uygundur.

İçerik : Soya fasulyesi gliseridleri, Shea, avokado, kakao yağları ve Mango Yağları  içerir. Yağ bazlı formüle sahiptir.

 

Hamilelik döneminin ardından anneliğe geçiş dönemi, bebeğinizi kucağınıza almanız, aslında uzun zamandır hazırlandığınız, hayatı oldukça değiştiren zorlu ama güzel bir dönemdir ve size her şey bir rüya gibi gelir.

En sık görülen sıkıntılardan biri de pek çok yeni annede görülen meme ucu çatlaklarıdır, bu çatlaklar emzirme işleminin başladığı ilk dönemde sıklıkla karşılaşılan, anne için oldukça can yakıcı doku hasarıdır. 

Bella B Nipple Nurture Butter, doğal ve organik içeriği ile emzirme döneminde yeni anneleri bu sıkıntıdan korumaya yardımcı olacaktır.

 

İçeriğinde Soya fasulyesi gliseridleri, Shea, avokado, kakao yağları ve Mango Yağları  bulunan ürün, meme ucunu nemlendirmeye, yumuşatmaya ve yatıştırmaya yardım eder.

 

Paraben, petrol türevleri, lanolin, yapay koruyucular ve zararlı kimyasallar içermeyen bir formüle sahiptir.

Su içermeyen yağbazlı formülü ile yapışkan bir his vermez.

Bella B Nipple Nurture Butter, jinekologların ve uzmanların gözetiminde dermatolojik olarak testlerden geçirilmiştir, güvenli ve etkili bir formülasyona sahiptir, emzirmenin ilk dönemlerinde de ilerleyen dönemlerin de de ihtiyaç duyabileceğiniz ve her annenin yanında bulunması gereken bir anne bakım ürünüdür.

Hamilelik döneminde kullanmaya başlayarak meme ucunda çatlaklar oluşmadan tedbir alarak korunabilirsiniz. Doktor kontrolünde kullanıma uygundur.

Bella B Nipple Nurture Butter, sitemizde ucuz fiyata satılmaktadır. Diğer ürünlerimizi ve indirimlerimizi incelemeyi ihmal etmeyin.Turuncu Kasa farkını siz de yaşayın.

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.