Chicco Soft Cup 200 ml Alıştırma Bardağı Yeşil

Chicco Soft Cup 200 ml Alıştırma Bardağı Yeşil
Kapıda Ödeme İmkanı
  • Chicco Soft Cup 200 ml Alıştırma Bardağı Yeşil

Markası : Chicco Ürünlerini Gör

16331

8003670879862

5/1
199.9 TL
908
Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta yok

Chicco Soft Cup 200 ml Alıştırma Bardağı Yeşil :

 

16331

Bebeğiniz 6. Ayını doldurduğunda ek gıdalarabaşlayabilirsiniz. Bazı gıdalara bebeği alıştırmak sizi zorlayabilir, bu zorludönemde Chicco Soft Cup 200 ml Alıştırma Bardağı Yeşil, size yardımcıolacaktır.

Özellikle tek başına bir şeyler başarabilme duygusutatmasına izin verecek olan bu bardak, sağlıklı bir üründür, hijyenikkoşullarda üretilmiştir.

Bebeğiniz yetişkin bir kişiymiş gibi tek başına bir şeyleriçmenin keyfine varabilir.

Ürün, % 0 BPA oranına sahiptir. Bisphenol A (BPA)polikarbon, şekil verilen bazı maddeleri sertleştirme amaçlı kullanılan,kimyasal bir maddedir ve alıştırma bardağının malzemesinde bulunmaz.

Chicco, uzun yıllardır, çocuklarınızın doğumdan itibarenfarklı ihtiyaçlarına farklı çözümler üreten bir marka olmasıyla, kalitesiylebeğenilerek en çok tercih edilen bebek ürünlerinden olmayı başarmıştır.

Şirket 1960 yılının başlarında İtalya 'da çocuk nüfusundakihızlı artış, Chicco markasının çıkmasına neden olmuştur.

Dünyadaki çocukların farklı ihtiyaçlarını en iyi şekildekarşılayabilmek amacıyla, özellikle yeni doğmuş bebeklere yönelik, gıda ve tıpalanı hariç, her türlü ihtiyaç için ürünler geliştirmişlerdir.

16331

Dünyanın pek çok ülkesinde milyonlarca anne- babayı mutlueden ürünler pazarlamaktadırlar.

Chicco Soft Cup 200 ml Alıştırma Bardağı Yeşil, bebeğinizetek başına bir şeyler içmenin başarısını ya da aşamalar atlayarak bağımsızlığakavuşma becerisini kazandırmaya yardımcı olacaktır.

Bebeklerin tutmasına kolaylık sağlayacak, kulpları bulunanbu bardak, yeşil renk seçeneği ve turuncu renk seçenekleri ile de bebeğinilgisini çekebilecektir. Bebeğin ağzına uygun olarak tasarlanmış bir emzik şeklinde olan bölümüyle kolay içim sağlamaya da yardımcı olacaktır.

Bebek için kırılma tehlikesi bulunan cam bardaklara göre çokdaha tehlikesiz, cam gibi kolay kırılmayacak bir üründür.

Chicco Soft Cup 200 ml Alıştırma Bardağı Yeşil, sitemizdesatılan ucuz fiyatlı bir üründür. Uygun fiyat ve geniş bir ürün yelpazesiTuruncu Kasa’da .

 

 

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Chicco Soft Cup 200 ml Alıştırma Bardağı Yeşil

199.9TL
Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim