Filtreleme kriteri
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

D Vitaminleri

Güneş ışınlarından alınan D vitamini ihtiyacının dışarıdan takviye olarak alınması da mümkündür. Yeterli oranda güneşte kalamayanlar ya da güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmak istemeyenler tercihini D vitamini takviyesinden yana kullanıyor. Vücudun bu vitamin ihtiyacının kolaylıkla karşılanmasını sağlayacak olan d3 vitamini çeşitleri de dahil olmak üzere tüm ürün çeşitlerini hemen incelemeye başlayın. 

Güneş altında daha az zaman geçirilen bahar ve kış mevsiminde vücudun D vitamini ihtiyacı karşılanamıyor. Bu durumda kas ve kemik sistemi dahil olmak üzere vücudun pek çok sistemi bu vitamin eksikliğinden olumsuz etkileniyor. Dolayısıyla Ocean D vitamini gibi çeşitli markaların vitamin takviyeleri kullanılabiliyor. Ancak tüm vitamin takviyeleri gibi D vitaminin de mutlaka doktora danışılarak kullanılması gerektiğini unutmamalısınız. 

Birkaç farklı markanın vitamin çeşidi arasından seçim yapmak yerine sitemize tıklayabilirsiniz. Bu sayede çok daha fazla sayıda marka tarafından formüle edilen, kapsül, tablet, damla gibi çeşitli formlarda hazırlanan vitamin takviyeleri arasından seçim yapabilirsiniz. Üstelik tamamı için sizlere en uygun fiyatları sunuyoruz. Düşük bir bütçe ile vitamin ile mineral takviye çeşitlerini satın alabilirsiniz. 

En İyi D vitamini Markaları

Apidemica, Abdi İbrahim, Assos, Bee'o Up, Big Joy, Carlson, Cistus, Delta Naturel, Dr. Thomson gibi D vitamini markaları tarafından formüle edilen takviyeleri sitemizde hemen inceleyin. Gerekli tüm testlerden geçirildikten sonra kullanıma sunulan D vitamini takviyesi çeşitlerini Easyvi̇t, Eczacıbaşı, Haver, Hiper Farma, Imuneks, LeeRoy, Matriks İlac gibi markaların ürün çeşitleri arasında da bulabilirsiniz. 

Çoğunlukla en iyi D vitamini markası hangisi sorusunun yanıtı merak uyandırıyor. Ancak herkes için en iyi markanın hangisi olduğu değişebilir. Bu konuda doktorunuzun önerilerini dikkate almanızda fayda olacaktır. MaxiGAL, Natvitday, NBL, Nbt İlaç, New Life, Nutraxin gibi çok sayıda marka bu vitamin takviyesinin üretimini gerçekleştiriyor. Sitemizde Wellcare D vitamini gibi tek markanın vitamin takviyesi çeşitlerini de inceleyebilirsiniz. 

Elbette Nutrigen, Ocean, OTC İstanbul, Patecon, Pharmaton, Promosyon, Sovital, Suda Collagen, SUGARBEAR, Sunlife, Tabilaç, Viapecia, VITABIOTICS markalarının vitamin takviyesi çeşitleri de burada! Dilerseniz sayfanın sol tarafında yer alan gelişmiş filtreleme seçenekleri üzerinden Vitamaks, Vitasent, Vİvatinell, Voonka ve Zade Vital gibi markalar arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Hem ülkemizde hem de dünya genelinde sıklıkla tercih edilen D vitamini çeşitleri için rotanızı Turuncu Kasa yönüne çevirmeniz yeterli olacak. 

D vitamini Çeşitleri Nelerdir?

Günümüzde D vitamini ilaçları olarak da bilinen bu vitamin takviyeleri çeşitli markalar tarafından dört farklı formda kullanıma sunuluyor. 

  • Damla

En kolay şekilde kullanılan formu D vitamini damlası şeklinde olanıdır. Ağız içerisine ya da bir gıdaya damlatılarak tüketilebilir. Çocuklara takviye vitamin verilmesi gerektiğinde de damla formunda olanların tercih edildiğini söyleyebiliriz. 

  • Sprey

Damla ile çok benzer bir yapıda olan ve tamamen likit formda olan sprey şeklindeki D vitaminleri de güvenle kullanılabilir. Bu ürünler arasında D3 K2 vitamini şeklinde olanları da görebilirsiniz. İki farklı vitamini barındıran takviyeler de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Aynı zamanda Ocean vitamin D3 gibi seçeneklerinizin de olduğunu belirtmeliyiz. 

  • Tablet 

Bu ürünler halk arasında D vitamini haplari olarak adlandırılıyor. Ancak takviye vitaminler ilaç değildir. Sadece vücudun vitamin ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur ve hastalıkları tedavi edici özelliği yoktur. Tablet formunda olan vitaminler yetişkinler tarafından daha sık kullanılan ürünlerdir. 

  • Kapsül 

Tablet ile benzer formda olan D vitamini kapsül çeşitleri az miktarda su ile kolayca yutulabilir. Bu ürünler de yetişkinler tarafından daha yoğun şekilde kullanılan ürünlerdir ve sitemizde hem tablet hem de kapsül formunda olan yani katı kıvamdaki vitamin takviyelerini düşük bir fiyatla satın alabilirsiniz. 

D vitamini Özellikleri

Çocuklar ya da yetişkinler için D vitamini özellikleri benzer niteliktedir. Bu ürünler, vücudun D vitamini ihtiyacının karşılanması amacını taşır. Ancak her birey için günlük olarak alınması gereken doz farklı olabilir. Vücudun D vitamini eksikliğine bağlı olarak her gün hangi dozajda vitamin takviyesi alınması gerektiğini doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz. D vitamini özellikle vücudun kemik sisteminin korunması adına son derece önemlidir. 

Bununla birlikte vücudun kalsiyum ve fosfatı kullanabilmesi için de bu vitamine ihtiyacı olur ve D vitamini özellikleri işte bu nedenle vücudun diğer sistemlerini de etkiler. Vücudun yeterli oranda güneş ışınları ile temas etmesi durumunda bu vitamin vücut tarafından üretiliyor. Ancak yetersiz olması durumunda da dışarıdan takviye yapılması gerekiyor ve işte bu noktada devreye incelediğiniz bu ürünler giriyor. 

Çeşitli gıdalarda da D vitamini bulunuyor olsa da çok az miktarda olduğundan çoğu zaman dışarıdan takviye alınmasına ihtiyaç doğduğu söylenebilir. Elbette D vitamini tablet ya da damla şeklinde olabilir. Aynı zamanda D vitamini sprey ya da kapsül formunda da olabilir. İçerikleri ise benzerdir ve hangi ürünü seçtiğinizin bu noktada içeriği açısından çok fazla önemi kalmaz. 

D vitamini Fiyatları

Sitemizde D vitamini fiyat açısından en avantajlı takviye vitamin çeşitleri arasında yer alıyor. Bu ihtiyacınızı karşılamak için rotanızı hemen turuncu kasa yönüne çevirin. Bu sayede en uygun rakamlarla alışveriş yapabilir ve D vitamini damla fiyat ayrıcalığından da faydalanabilirsiniz. Mineral ve vitamin takviyeleri için uyguladığımız düşük fiyat politikası yıl boyunca geçerlidir. 

Hemen şimdi d3 vitamini fiyat ayrıcalığından faydalanmak için siparişinizi iletin. Güvenilir markalar tarafından formüle edilen D vitamini ihtiyacının hesaplı fiyatlarla karşılanması için alışverişinizi daha fazla ertelemeyin. Seçtiğiniz ürün çeşitlerinin gönderimi kısa zamanda yapılıyor. Hızlı teslimat kapsamında siparişlerinizin tarafınıza ulaşması için uzun süre beklemenize gerek kalmıyor ve aynı zamanda ödemenizi de taksite yapabilme imkanı sizi bekliyor.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim