Filtreleme kriteri
Kategoriler
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Kurban Bayramı fırsatlarını kaçırma

Kurban Bayramı fırsatlarını kaçırma

Yaz kampanyası ile güneş kremlerindeki fırsatı kaçırma

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Voonka

VOONKA

İnsan sağlığına en üst seviyede faydalı olabilmek için 2012 yılında kurulmuş firmadır. Voonka bir Kampotu markasıdır. Voonka yenilikçi yaklaşımıyla, yaşam kalitenizi artırmaya yönelik besin destekleri üretir.

Birçok ürün çeşidi ile doğanın sunduklarını en doğal halleriyle gelecek kuşaklara aktarmayı hedefleyen güvenilir ve kaliteli bir markadır. Sağlıklı ve daha doğal bir yaşam sağlamak amaçlanmıştır.

Ürünleri içeriği, sağladığı faydaları ve kalitesi sayesinde çok tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Vitamin & Mineraller, Omegalar, CoQ10 Kombinasyonları, Geleneksel Destekler, Eklem & Kemik Destekleri, Çocuk Destek Ürünleri, Beauty Ailesi gibi birçok ihtiyaca yönelik besin takviyeleri bulunmaktadır.

Beauty Ailesinde bulunan, maskeler ve Beauty plus saşeler cildin güzelleşmesine destek olmaktadır. İlerleyen yaşla beraber vücudun kaybettiği protein maddelerini takviye edici gıdalarla tamamlamanıza yardımcı olacak ürünlerdir. Beauty Ailesi, cildinizdeki yaşlanmaları ertelemenize destek olur.

Voonka Çocuk Destek Ürünleri; büyüme ve gelişme çağındaki çocuklar için üretilmiştir. Beslenme bozukluğuna bağlı gelişme problemi olan çocuklar için besin takviyesi sağlamaya destektir. Sağlıklı kemik ve diş gelişimi için özel üretilmiş ürünleri ile çocukların ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlar.

En geniş içeriğe sahip multivitaminleri bağışıklık sisteminin güçlenmesine destek olur. Yoğun tempoda, stresli ortamda çalışanlar için

CoQ10 ve Multivitamin içerikli ürünler; güzelliğinize destek olur. Deri, saç ve tırnak bakımınıza yardımcı olacaktır. Cildin esneklik kaybını azaltmaya destektir. Mevsim geçişlerinde cilt ve saç kuruluğunda, saç dökülmelerinde yardımcı ürünler bulunmaktadır.

Voonka ürünleri bağışıklık sistemini güçlendirmede, cilt kalitesini artırmada, kendini yorgun stresli hissedenlerde, eklem sorunlarında ve vücudumuzdaki bağ dokularını desteklemede etkili olmaktadır. Doğal ve kaliteli ürünleri ile kullanıcının tam güvenini almış güzel bir markadır.

Voonka markasının ürün çeşitlerine Turuncu Kasa’dan uygun fiyata ulaşabilirsiniz.

 

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim