Filtreleme kriteri
Kategoriler
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Dermaceutic

Dermaceutic markasına ait ürünleri bu sayfadan bulabilirsiniz.

Dermaceutic Ürünleri

Dermaceutic aslen Fransa’da bulunan bir şirkettir. Dinamik ve yenilikçi Fransız laboratuvarlarında formüle edilen cilt bakım ürünleri 20 yılı aşkın deneyimi ile hizmet vermektedir. Dermaceutic Laboratuvarları dünya çapında 30.000’ den fazla dermatoloji uzmanları tarafından seçim ortağıdır.

Dermaceutic ürünleri kişisel bakımın kalitesine önem vererek üretilmiştir. Dermaceutic kullanan kişiler memnuniyetlerini birçok kez dile getirmişlerdir.

Laboratuvarların amacı kullanıcılarına yüksek kalite sunmaktır. Yenilikçi bir ürün paketine sahiptir. İçeriğindeki Hiyalüronik asit, C vitamini ve Glikolik asit gibi formülleri ile ilk ürün serilerinden biri olmuştur. Bakım serileri 6 aşamada ayrılır; cildi arındırmak, hücre yenilenmesini sağlamak, koyu lekeleri gidermek, antioksidan içerikli, UV ışınlarına karşı koruyan, cildi nemlendirmeye yardımcı olan ürün çeşitlerine sahiptir.

Dermaceutic ürünleri arasında Temizleme Köpüğü, Leke Karşıtı Krem, Yaşlanma Karşıtı Krem ve Serum, Gece ve Gündüz Kremleri, Güneş Koruyucu Krem, Maske, Yoğun Bakım Kremi, Cilt Yenileyici Krem, Göz Çevresi Serum bulunmaktadır.

Dermaceutic K Ceutic; cildin yenilenmesine ve cildin korunmasına yardımcı olur. İçeriğinde bulunan zengin formüller ile etkili olmaya çalışır. Cildi sakinleştirici bir etkiye sahiptir. UVA ve UVB filtreleri ile güneş koruma faktörü içermektedir.

Dermaceutic Sun Ceutic 50; cildi güneş ışınlarından korumaya yardımcıdır. Nem dengesini sağlayarak cildin genç ve dinç kalmasına destek sağlar.

Dermaceutic Yellow Cream; leke görünümünü azaltırken cilt tonunu dengelemeye yardımcı olur. Dermaceutic Yellow Cream kullananlar düzenli kullanımı alışkanlık haline getirdiğinde etkili sonuçlara ulaşabilirler.

Dermaceutic Ürünleri ve Fiyatları

Dermaceutic Mask 15; Ölü hücreleri temizleyerek cildin rahatlamasına canlı ve temiz olmasına yardımcı olur. İçeriğinde bulunan kil cildi toksinlerden arındırarak kan dolaşımının hızlanmasına destek olur.

Dermaceutic Light Ceutic; leke karşıtı gece kremi canlılık ve ışıltı katarak ciltte bulunan koyu renkleri cilt tonuna dengelemeye çalışmaktadır. Cildin parlaklığını kazanmasına yardımcı olur.

Dermaceutic markası tüm ürünlerinde etkili çözümü hedeflemiştir. İnce çizgileri azaltmayı, cildi aydınlatmayı kişilerin kendilerine olan güveni artırmaya yardımcı ürünler sunmaya çalışmaktadır. Cilde yapılan uygulamalardan sonra da kullanılıp uygulamanın daha etkili hale gelmesini sağlamaktadır.

Dermaceutic yüksek kaliteli ürün çeşitlerine Turuncu Kasa’dan sahip olabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim