Turuncukasa Blog

Cire Aseptine

Daylong Extreme

Uni Baby Natural Islak Mendil

Colastin Collagen Elastin

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Dermoskin

Dermoskin, uzun yıllardır çalışmalarını sürdüren markalardan biridir. Dermoskin markası, saç bakımı, kirpik bakımı, vücut bakımı, cilt bakımı, saç bakımı, tırnak bakımı ürünleri ile, kullanıcıların sağlığını ve ihtiyaçlarını düşünmektedir. Geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan marka, tüketicilerin memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Dermoskin Ürünleri


Dermoskin, ilaç ve sağlık ürünleri sektöründe yer alan, uzun yıllardır çalışmalarını sürdüren firmalardan biridir. Dermoskin markası, saç bakımı, kirpik bakımı, vücut bakımı, cilt bakımı ve tırnak bakımı gibi ürünleri ile birçok müşterinin beğenisini kazanmıştır.

Dermoskin BB Krem, tüm ciltlere uygun, cilde düzgün görünüm kazandırmaya yardımcı olan ve makyaj bazı olarak kullanılabilen BB kremdir. Tüm ciltteki renk tonunu eşitlemeye yardımcı olur. Cildi nemlendirerek, ince çizgi, gözenekler ve lekelerin görünümlerini azaltmaya yardımcı olur. SPF 50 koruma derecesi cildi güneşin UVA ve UVB ışınlarına karşı korur.

Göz çevresi oldukça hassas bir yapıdadır, dış etkenlere karşı çok hassastır. Stresin, uykusuzluğun, yaşlılığın ilk belirtileri, önce göz çevresinde görülür. Göz çevresinin nemli tutulması ve kullanılan ürünlerin doğru seçilmesi gerekir.

Dermoskin Eye Treatment Complex, gözaltında oluşan halkaların ve şişliklerin giderilmesine yardımcı olan göz çevresi bakım kremidir. Yoğun nem içeriği göz çevresini nemlendirmeye ve kolajen üretimini desteklemeye yardımcı olur. Hyaluronic Acid, A-C-E vitamini, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel Extract), Horse Chestnut, Aloe Vera ve Black Tea içerir. Hücre yenilenmesine ve mimik kırışıklıklarının giderilmesine yardımcı olur. Göz çevresinde kuruluğu gidermeye ve yatıştırmaya çalışır.

Dermoskin Ürünleri ve Fiyatları

Cilt bakımının en önemli adımlarından biri de cildin doğru ürünlerle, temizlenme işleminin tamamlanmasıdır. Dermoskin Facial Cleansing, tüm ciltlerin kullanımına uygun bir cilt temizleme köpüğüdür. Cildi tahriş etmeden temizlemeye ve yatıştırmaya, rahatlatmaya yardımcı olur. Cildi korumaya ve nem dengesini sağlamaya çalışır. Argan yağı içerir. Cilt temizleyici ürünlerin, cildi temizlerken kurutmaması çok önemlidir.

Her cilt tipinin neme ihtiyacı vardır. Nemsiz cilt, hassaslaşır ve dış etkenlere karşı savunmasız hale gelmeye başlar. Dermoskin Topicalbiotin N Yoğun Nemlendirici Bakım Kremi, normal ciltlerin kullanımına uygun olarak geliştirilmiştir. Cildi beslemeye ve korumaya yardımcı olur. Cildin elastikiyetini artırmaya çalışır. E vitamini, A vitamini, Biotin, Pantenol içerir. Aynı zamanda Güneş banyosundan sona cildi rahatlatmaya ve yatıştırmaya yardımcı olur.

Dermoskin markasında erkeklerin bakımı düşünülerek de geliştirilmiş ürünler bulunmaktadır. Dermoskin Biotin Şampuan, saç dökülme sorunu yaşayan kişilerin kullanımı için idealdir. Saç derisini ve saç tellerini temizlemeye yardımcı olarak, saçlara parlaklık sağlayabilir. Saçın doğal uzama sürecini güçlendirmeye çalışır. Düzenli kullanım ile daha etkili sonuçlar gözlemlemek mümkündür.

Dermoskin markasına ait ürünlere, Turuncu Kasa' dan ulaşabilirsiniz. İndirim fırsatlarından yararlanarak sipariş verebilirsiniz.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim