Filtreleme kriteri
Kategoriler
Markalar
Daha Fazla less
Fiyat
Renk
Daha Fazla less
Boyut
Seçenek
Daha Fazla less
Filtrele

Turuncukasa Blog

Kurban Bayramı fırsatlarını kaçırma

Kurban Bayramı fırsatlarını kaçırma

Yaz kampanyası ile güneş kremlerindeki fırsatı kaçırma

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Fondötenler

Fondötenler

Günlük hayatta ya da özel günlerde makyaj yapılır. Bu uygulamalar herkesin kendi kişisel bakımı ve zevki ile ilgilidir. Bazı kadınlar her gün makyaj yaparken bazı kadınlar ise özal zamanlardamakyaj yapmayı tercih ederler. Bu kişisel bir tercihtir ve kişinin kendini nasıl daha iyi hissettiğiyle ilgilidir.

Makyaj yaparken pek çok malzeme kullanırız, bunları seçerken de içerikleri, renkleri, özellikleri, formları ya da markaları ile ilgili tercihler yaparız.

Tüm makyajın en önemli parçası, cildin düzgün görünümüdür. Bunu sağlayabilmek, cildin kusurlarını iyi bir şekilde gizleyebilmek, pürüzsüz bir cilt görünümü elde edebilmek için fondöten kullanmayı tercih ederiz. Fondötenler genellikle stick fondötenler, likid, compact, krem ve toz fondötenler olarak tasarlanmışlardır.

Ayrıca pek çoğu cildinizde kapatıcılık ve eşitlenmiş bir cilt tonu sağlarken aynı zamanda güneş koruması sağlama, yağlanmayı giderme, matlık verme, anti aging etki sağlama gibi etkilere de sahip olan çeşitleri bulunmaktadır. Özellikle de cildinde akne sorunu yaşayan kişiler akneli ciltler için tasarlanmış fondötenler kullanarak ciltlerini korumaya ve bakım yapmaya da yardımcı olabilirler.

Ayrıca bazı ürünler ıslak kuru kullanıma sahip olarak tasarlanmıştır ve bu ürünler toz olarak bir pudra gibi ıslatılarak da fondöten etkisi sağlayabilmek için kullanılmaktadır.

Fondötenler ve Fiyatları

Makyajınızın ciltte doğal ve güzel görünmesi için seçeceğiniz tonlar, cildin kendi rengine en yakın tonlarda olmalıdır. Fondötenler yüzünüzün tüm cildini kaplayarak eşitlenmiş, düzgün bir cilt tonu yakalayabilmeniz için yardım eder ve bu şekilde makyajınız çok daha güzel ve hoş duracak ve kalıcılığı da artacaktır. Ayrıca mineral içerikli fondötenler cildinizle dost yapıları nedeniyle çok tercih edilmektedir.

Cildinizin yapısı, özellikleri ve kusurları dikkate alınarak seçebileceğiniz ürünlerle makyajınızı en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fondötenler tek başına da kullanılabilirler. Düzgün, canlı ve renk tonu eşit bir cilt görünümünü makyaj yapmadan da kullanabilirsiniz.

Turuncu Kasa’da farklı özelliklerde pek fondöten çeşitleri bulunmaktadır. Kaliteli markalara ait ürünlerin özelliklerini ürün sayfalarından okuyarak inceleyebilir ve beğendiğiniz ürün cazip fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim