Glimo Beta Doğal Diş Macunu 75 ml (S.K.T 11-2023)

Glimo Beta Doğal Diş Macunu 75 ml
Kapıda Ödeme İmkanı
  • Glimo Beta Doğal Diş Macunu 75 ml

Markası : Glimo Ürünlerini Gör

50871

8681198000014

55
SATIŞ FİYATI 68.4 TL
455
Kişinin Favorisi

GLİMO BETA DOĞAL DİŞ MACUNU 75 ML

GLIMO Beta Doğal Diş Macunu; içerisinde bulunan özel formüle edilmiş doğal koruyucular ve onarıcılar sayesinde ilk fırçalamadan itibaren düzenli kullanımda diş minesine ve diş etlerine zarar vermeden, dişlerinizi çizmeden (RDA 33), dişlerinizde hassasiyete yol açmadan, diş eti problemlerinizin azalmasına, dişlerinizin doğal beyazlığına kavuşmasına. plak oluşumunun engellenmesine, ağzınızdaki kötü kokunun giderilmesine ve dişlerinizin çürüklere karşı korunmasına yardımcı olur Glimo Beta Doğal Diş Macunu, genel ağız ve diş sağlığının bakımına yardımcı olan, formülündeki doğal nane ve mentol ile gün boyu ağzınızda ferahlık sağlayan MULTIFONKSİYONEL VE DOĞAL bir diş macunudur.

KULLANIM ŞEKLİ :

Diş ve diş eti bakımınıza yardımcı olması için dişlerinizi günde üç defa düzenli olarak Glimo Beta Doğal Diş Macunu ile fırçalayınız.

UYARILAR :

Diş hekiminizin önerdiği şekilde kullanınız. Oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Deterjan türevi köpürtücü içermediğinden uygulama sırasında KÖPÜRMEZ.

İÇİNDEKİLER :

DICALCIUM PHOSPHATE DIHYDRATE, HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE, XYLITOL AQUA, GLYCERIN, XANTHAN GUM, MENTHA SPICATA HERB OIL (NANE YAĞI), MENTHOL, PROPOLIS EXTRACT, REBAUDIOSIDE A (STEVIA), MAGNESIUM CHLORIDE.

Yorumlar

burak vefa
02.06.2021

doktor tavsiyesi ile aldım

Fırçalarken hissediliyor doğal içeriğe sahip olduğu ben beğendim<br />

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Glimo Beta Doğal Diş Macunu 75 ml (S.K.T 11-2023)

Propolisli , multifonksiyonel doğal diş macunu

Bu kategorinin en çok bakılanları

68.4TL
Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim