Filtreleme kriteri
Kategoriler
Markalar
Daha Fazla less
Fiyat
Renk
Daha Fazla less
Boyut
Seçenek
Daha Fazla less
Filtrele

Turuncukasa Blog

Kurban Bayramı fırsatlarını kaçırma

Kurban Bayramı fırsatlarını kaçırma

Yaz kampanyası ile güneş kremlerindeki fırsatı kaçırma

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Göz Makyaj Ürünleri

Göz Makyaj Ürünleri

Güzelliği gölgeleyen kusurların etkili bir şekilde kapatılması ve diğer bölgelerdeki güzelliklerin ortaya çıkartılması, yüzün renklendirilmesi için makyaj yapılır.

Yüzün her bölgesi için farklı bir makyaj malzemesi kullanılır tüm malzemeler buna uygun olarak tasarlanmıştır. Ancak bazı özel ürünler vardır ki hem dudak hem de yanaklarda kullanılabilir, bunlar istisnadır.

Göz ve çevresi daha özenli bir bakım ve uygulamaya gereksinim duyar. Göz makyajı ürünleri gözaltı kapatıcıları, farlar, eye liner çeşitleri, maskara, göz kalemi gibi çeşitlere sahiptir.

Göz Makyaj Ürünleri ve Fiyatları

Göz çevresinde sık karşılaşılan gözaltı halkaları, torbalanma ya da bu bölgede oluşan kırışıklıklar için gözaltı kapatıcısı olarak hazırlanmış olan ürünler kullanılmalıdır. Gözaltı kapatılarak bu bölgeye daha aydınlık ve daha genç bir görünüm kazandırılabilir.

Sıradan kapatıcılar gözaltında kullanılamaz, bu bölge hassas ve ince yapıda olduğu için sadece gözaltı için tasarlanmış ürünler kullanılmalıdır.

Göz makyaj ürünleri çeşitlerinden biri ve en önemlisi de maskaralardır. Maskara çeşitleri kirpiklerin daha dolgun, uzun ve renkli görünmesini sağlamaya yardımcı olurlar. Genellikle siyah tonlar tercih edilse de farklı renkler de kullanılabilir.

Göz kapağı ve kirpik diplerine uygulanan eye liner ürünler de gözün daha büyük ya da çekik ve güzel görünmesini sağlamaya yardım eder, bu ürünlerin de pek çok renk seçeneği bulunmaktadır. Göz makyaj ürünleri çeşitlerinden biri de göz kalemleridir bu kalemler de eye liner gibi kirpik diplerine uygulanır, alt ve üst göz kapağında kullanılabilir.

Göz makyajı için farlar da önemlidir. Farlar diğer kullandığınız ürünlerin rengi, saç rengi ya da giysinizle uyumlu olarak tercih edilebilir ve aynı rengin farklı tonları ile de gölgelendirmeler yapılarak daha buğulu bakışlar ya da daha çarpıcı bakışlar elde edilebilir.

Ayrıca yüze ifade veren kaşlar için de kaş boyası ya da şekillendirici ürünler bulunur.

Tüm bu göz makyajı ürünleri çeşitlerine Turuncu Kasa sayfalarından ulaşabilirsiniz. Farklı markalara ait bu makyaj ürünleri size daha güzel görünüm kazandırmaya yardımcı olur.

Güzel bir makyaj için tüm uygulamalara ayrı bir özen gösterilmeli ve uygun ürünler, uyumlu renkler tercih edilmelidir. Özellikle renkli seçimler de uyum önemlidir.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim